Beauxbatons
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beauxbatons

Beauxbatonsi akadeemia
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Bonjour!
On septembrikuu teine nädal.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Chat
And I don't know how to make it better Emptyby Jon Chevalier Thu Dec 06, 2012 6:37 am

» Tantsupidu!!!
And I don't know how to make it better Emptyby Nicolette Blanchard Wed Mar 21, 2012 1:53 pm

» Will You Show To Me You'll Be There For Me And Care Enough To Bear Me
And I don't know how to make it better Emptyby Olivier Blanc Mon Mar 19, 2012 4:17 pm

» O2, palun
And I don't know how to make it better Emptyby Andre van Eyck Sun Mar 18, 2012 6:24 pm

» Loominguline väljendus - I tund
And I don't know how to make it better Emptyby Olivier Blanc Mon Mar 12, 2012 1:18 pm

» Time is money..
And I don't know how to make it better Emptyby Nicolette Blanchard Sun Mar 11, 2012 9:47 pm

» Chat
And I don't know how to make it better Emptyby Jillian Stuart Sun Mar 11, 2012 9:29 pm

» Poisid tegid pättust!
And I don't know how to make it better Emptyby Jon Chevalier Sun Mar 11, 2012 2:20 pm

» MJVK - I. tund
And I don't know how to make it better Emptyby Andre van Eyck Sat Mar 10, 2012 5:47 pm

» Kooli sisekorraeeskirjad
And I don't know how to make it better Emptyby Chantal Dubois Thu Mar 08, 2012 6:21 pm

» La musique!
And I don't know how to make it better Emptyby Rémy Chevalier Thu Mar 08, 2012 3:48 pm

» GILLES, Gaston
And I don't know how to make it better Emptyby Jon Chevalier Thu Mar 08, 2012 12:58 pm

» FOURNIER, Jean-Paul
And I don't know how to make it better Emptyby Chantal Dubois Wed Mar 07, 2012 12:29 pm

» LACHANCE, Michel Nathan
And I don't know how to make it better Emptyby Chantal Dubois Tue Mar 06, 2012 2:15 pm

» MUUSIKAKLUBI LIIKMED VAADAKE SIIA!!!
And I don't know how to make it better Emptyby Jon Chevalier Tue Mar 06, 2012 12:14 am


 

 And I don't know how to make it better

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Nadine Dubois
Õpilane || 16-aastane || VI klass || Snitch Club president || Kapten
Nadine Dubois


Maine : 21
Posts : 399

And I don't know how to make it better Empty
PostSubject: And I don't know how to make it better   And I don't know how to make it better EmptySat Feb 25, 2012 2:05 am

Eelmisest raamatukoguintsidendist oli möödas paar päeva kui Nadinel sinna uuesti asja oli. Ta oli võtnud endale terve nädalavahetuse enesehaletsemiseks, hädine olemiseks ning pisarate valamiseks, enne kui ühel hetkel otsustas, et sellega on nüüd kõik ning teadupärast oli Duboisi tahtejõud üks võimas asi - kui ta tahtis ennast kokku võtta, siis ta ka suutis seda. Niisiis oli Nadine ennast püsti ajanud, silmad pisaratest kuivaks pühkinud, pea püsti ajanud, ennast korda sättinud ja ilmunud avalikkuse ette nii nagu midagi poleks kunagi juhtunud. See ei tähendanud, et kõik oleks korras olnud. See tähendas seda, et ta üritas sellest üle saada ja üle olla, mis siiani just erilist vilja polnud kandnud. Christelle oli üritanud tegeleda kõigega, mis vähegi mõtteid eemale viis. Ta käis lendluudpalliväljakul mängimas, lastes klommidel oma tähelepanu enesele haarata, ta käis tantsusaalis tantsimas, lastes muusikal ennast reaalsusest eemale kanda, ta käis ja vadistas ja flirtis ja üritas iga ettejuhtuva inimesega rääkides oma mõttetööd takistada. Lõpuks lõpetas ta raamatukogus - kui irooniline - istudes ühe sealse laua taga, silmad kinnitunud enese ees seisvale paberile, sõrmede vahel pastakas ning paberi alt piilumas välja mingisugune raamat, mille pealkirja ta juba unustanud oli, täpselt nagu ta oli unustanud ka selle essee teema, mida ta siia tegema oli tulnud. Viimased 15-30 minutit oli Nadine lihtsalt istunud, vedades paberile üksteise kõrvale sirgeid mittemidagiütlevaid kriipsukesi. Ta oli eksinud, arvates ka õppimise distractivate tegevuste alla. Nii pea kui ta raamatukogusse astunud oli, vaatas talle vastu üks teatud aknaalune istmekoht, kuhu praegusel juhul mingi essakas ennast kerra oli tõmmanud ning suur õppimistuhin oli automaatselt kadunud. Ta ei teadnud siiani mida teha. Anda alla või võidelda edasi? Ja teadmatus tekitas nii haavatava ja ebakindla tunde. Ta teadis a l a t i kahte asja - mida ta tahtis ja kuidas seda saada. Praegusel juhul oli esimeseks Andre ja teise puhul täielik teadmatus - kuidas sa püüad tuult?
Back to top Go down
Jon Chevalier
Õpilane || 17-aastane || VII klass || Étoiles president || Admin
Jon Chevalier


Maine : 28
Posts : 1286

And I don't know how to make it better Empty
PostSubject: Re: And I don't know how to make it better   And I don't know how to make it better EmptySat Feb 25, 2012 2:23 am

Jon oli samuti sassis olnud need paar päeva. Kõige hullem oli see, et ta tahtis nii väga rääkida, aga polnud kellega. Jon kandis tänagi oma süsimusti kulutatud välimusega teksasid, ning seljas oli tal musta ja tumesinise triibuline lukuga pusa, kapuuts lohakalt seljal, jalas mustad tennised. Joni elus polnud veel nii palju draamat olnud, kui seda oli nüüd, viimastel päevadel kogunenud. Ta armus kutti, kes tema vastu samu tundeid ei tundnud. Ta oli andnud lubaduse, mida ta pidada ei suutnud. Ta parim sõbranna oli tema kuti esimene valik olnud või mida iganes. Kõik oli sassis. Nagu puder ja kapsad ja seda kõike oli juba liiga palju. Kuulnud ühelt kuuendikult, kust ta Nadine'i leida võib, seadis Jon sammud raamatukogu poole. Ta mõtles terve tee, mis polnud just väga pikk, sellele, mida ta tegema peaks. Või mida ütlema. Või kuidas ütlema. Kuid kui ta raamatukogu ukse lahti lükkas ja Nadine'i leidis, kadusid kõik need mõtted peast. Ta võttis istet üle laua, Nadine'i vastas, ning lõi ette hoiatamata raamatu tüdruku nina ees kinni. "Millal sa mulle midagi öelda kavatsesid ah? Tahtsidki, et ma end lolliks teeks või? Mida sa mõtlesid, et sa mulle rääkima ei tulnud midagi?" küsis Jon. "Sa peaks mu sõber olema," lausus kutt pettunult. "Ja nüüd ma olen juba perses omadega ja ma ei saa nüüd ka sinuga rääkida, sest sul on vaja trenni teha ja mida iganes. Well, ma pole loll, ma saan aru kui sa mind väldid. Arvad, et see lahendab midagi? Kuradi loll tunne on. Suured tänud selle eest," jätkas kutt endiselt pettunult. Ta tundis, et on saanud petetud oma parima sõbranna poolt ja oma kuti poolt.
Back to top Go down
Nadine Dubois
Õpilane || 16-aastane || VI klass || Snitch Club president || Kapten
Nadine Dubois


Maine : 21
Posts : 399

And I don't know how to make it better Empty
PostSubject: Re: And I don't know how to make it better   And I don't know how to make it better EmptySat Feb 25, 2012 3:20 am

Nadine oli jõudnud oma kriipsutamisega täpselt kahekümne esimese reani, kui Jon oma dramatic entrance'iga kohale sadas, pannes juba unustatud raamatu kinnilöömisega i'le punkti. Sellest piisas selleks, et neidis oma mitte just kõige päikselisemast mõttemaailmast välja rebida. Jon oli praegusel hetkel viimane inimene, keda ta näha tahtis. Ladies and gentlemen, the better option arrived. Nadine tõstis oma kriipsulehekeselt pilgu, pastakat sõrmede vahel pigistades, tundes kiusatust Joni sellega visata, lihtsalt sellepärast, sest tema pidi alati olema see, kes kõik endale sai. Ja nüüd tuli ta siia, selleks et enesekeskselt kurtma hakata, samas kui Nadine' üllaks ülesandeks oli selles armukolmnurgas see soovimatu valik olla. "Mida kuradit ma sulle ütlema oleksin pidanud? Oi, Jon, õnnitlen, tegid mulle jälle ära, kas teen sulle ühe šampanja välja. Sa saad kõik, mida ma kunagi tahtnud olen nagu alati, lööme kokku ka?" nähvas Dubois vihaselt, rõõmuga valusaid emotsioone vihasteks ümber töödeldes. Nii oli kergem, hulga kergem. "Ja mida sa mulle siis kurta tahtsid? Kuidas nõiajookide õpetaja sulle oivalise asemel üle ootuste julges panna, kuidas ballikomitee su lauakaunistusi heaks ei kiitnud, mõni su lokikestest hommikul kohe õigesti hoidma ei hakanud või on tegu mõne teise kohutava looduskatastroofiga, mis su elu täiega segi paiskas?" jätkas ta, pastakat lauale visates, et kriipse täis paberike üles korjata ja see sõrmede vahel kokku kortsutada. T e m a oli siin loos see loser, kaotaja, kõrvalejäätu ja nüüd tuli Jon siia, et oma kurba saatust kurta või lihtsalt oma ilusat näolappi näitama või ehk oli see lihtsalt kena sissejuhatus enne kui ta parastamiseni jõuab. Kas ta oli tõesti kogu nende sõpruse jooksul mingisuguste ainete mõju all olnud, et Joni enesekesksus tal kahe silma vahele oli jäänud?
Back to top Go down
Jon Chevalier
Õpilane || 17-aastane || VII klass || Étoiles president || Admin
Jon Chevalier


Maine : 28
Posts : 1286

And I don't know how to make it better Empty
PostSubject: Re: And I don't know how to make it better   And I don't know how to make it better EmptySat Feb 25, 2012 3:34 am

Jon ei suutnud seda uskuda, mida Nadine talle just ütles. Mis mõttes tema saab kõik. Ta kaotas just kõik, mis ta kätte sai. Tal polnud mitte midagi. Tal tõsiselt polnud midagi või kedagi. Nii tundis ta end pidevalt ja ta teadis, et peab vaeva nägema, et saada asju, mida ta endale tahab ja nüüd ta sai Andre ja tüüp isegi ei taha teda. Jõle hea tunne oli küll. "Sa oleksid pidanud mulle ütlema, et Andre sinu juurde esimesena tuli. Et ta sind esimesena tahtis ja sa talle ära ütlesid ja nüüd mina talle mingi lohutusauhind olen. Aga eii, seda sa ei saa öelda ju. Sa lased mul end võimalikult sisse mässide selle kõige sisse, nii, et mul juba reaalselt selle kuti vastu tunded on ja siis mulle öeldakse, et ma olen mingi kuradi lohutusauhind. Ja siis sina teed mulle selgeks, et ma olen veel lisaks kõigele selle ära ka teeninud, sest mul pole suuremat muret, kui mu hinded või välimus. Käi perse Nadine, sa oled samasugune nagu su õde. Käige perse koos oma terve perekonnaga. Millal te varem olete näidanud üles mingitki hoolivust kellegi teise vastu? Tead mis, mine ja võta see Andre ja kolige kokku. Kuradi hästi sobite omavahel," nähvas Jon vihaselt. No jaa, ta oli ülbelt sisenenud, aga ta oli lootnud, et Nadine vabandab ja tunneb end natukenegi halvasti, et ta Jonile ei rääkinud, kui lolliks tüüp end selle Andrega teeb. Aga ei, eks sellistes olukordades inimesed näitasidki oma tõelist palet. Jon tõusis laua tagant püsti, haavunud ja samas maruvihane. Mitte kedagi polnud kelle juurde enam minna. Ta ei tahtnudki kellegi juurde minna. Rémy ehk, aga ta kartis, et kui ta veel kellegi juurde läheb tuleb välja midagi, miks ta sellele inimesele ka toetuda ei saa ja niigi oli Jonil vähe sõpru, keda ta tõeliselt usaldas. Nüüd jäi ta nendest vähestest ka ilma. Ja kõik ainult selle pärast, et ta Andresse ära armus? Isegi nadine, oma egoismiga ei hoolinud sellestki teisest ja kui Jonil nüüd tõsiselt oligi midagi hingel mis ei lasknud tal hingatagi korralikult, sõimab ta teda veel selle eest. No jaa, ise oled loll, et ämbrisse astud. palju õnne.
Back to top Go down
Nadine Dubois
Õpilane || 16-aastane || VI klass || Snitch Club president || Kapten
Nadine Dubois


Maine : 21
Posts : 399

And I don't know how to make it better Empty
PostSubject: Re: And I don't know how to make it better   And I don't know how to make it better EmptySat Feb 25, 2012 3:30 pm

Praegu oli üks sellistest hetkedest mil kahel inimesel oma tunnete ja valuga nii palju tegemist oli, et nad ei pannud isegi õieti tähele, mida teine pool rääkis ja milles neid süüdistas; tähtis oli enese valust lahti saamine, enese süüdistuste loopimine. Inimesed võisid muutuda isekateks, kui neil valus oli. "Kurat, minu perekond jäta sellest välja - pole minu süü, et sinu oma surnud on," klammerdusid Nadine' sõrmed lauaplaadi külge, kui ta seda järsult enesest eemale lükkas, selleks et püsti tõusta. Okay, it was a bit harsh, aga perekond oli Christelle' jaoks alati tähtsal kohal olnud ja praegusel hetkel oli võtnud Jon eesmärgiks nende kallal võtma asuda ning juhtumisi teadis Dubois täpselt, kuidas samaga vastata. "Mille kuradima kallal sul siin üldse vinguda on? Sina oled see, kes saab kuradima k õ i k alati endale.. kõik, keda sa tahad langevad su jalgade ette ja sa isegi ei vaevu sellest hoolima. Milles nüüd probleem on? Said Andre endale, tegid mulle ära, said parastada kah veel.. nüüd hakkas väikesel vaesel Jonikesel igav? Sa said ta endale ja sulle ikka ei piisa? Mida ta küll tegi? Ei olnud nõus sulle hommikusööki voodisse tooma?" jätkas ta raamatukogu jaoks kaugeltki liiga valjul häälel. See oli juba teine kord vähem kui nädala jooksul mil ta kellegagi raamatukogus kakles. Missugusena see story nüüd seekord väljaspoolt paista võis? "Kurat küll, mida sa praegu teha üritad? Mind mõnitada? Bläbläblä, kolige kokku, te sobite nii hästi! On see mingi haige nali?" hakkas vali hääl juba peaaegu karjumiseks muutuma ja oli ainult aja küsimus mil neid sealt välja visatakse. "Millal kurat sa üldse avastasid, et jubelahe oleks Andret jahtima hakata? Siis kui m i n a tema vastu huvi üles näitasin? Väike vaene Nadine, armus suure Joni toredasse poiss-sõpra ära, saabki talle näidata, kus tema koht on."
Back to top Go down
Jon Chevalier
Õpilane || 17-aastane || VII klass || Étoiles president || Admin
Jon Chevalier


Maine : 28
Posts : 1286

And I don't know how to make it better Empty
PostSubject: Re: And I don't know how to make it better   And I don't know how to make it better EmptySat Feb 25, 2012 3:54 pm

Jeaah, nüüd tallas Nadine väga valusalt Joni saba peal. Tema perekond oli üks asi, millest ei räägitud. Ja seda põhjusega. Jon vaatas Nadine'i, aga taei näinud neidist, ta ei kuulnud ta sõnu. Ta silme ees olid ainult leegid ja nüüd oli tema veel süüdi ka selles, mis juhtus. Ta oli alati süüdi olnud. Tema ju pääses. Väikse hilinemisega jõudsid Nadine'i sõnad siiski Jonini, aga tal oli selleks hetkeks juba nii valus ja pea käis ringi. Mis mõttes ta sai kõik? Ta perekond põles surnuks. Tänks, et seda meelde tuletasaid. Tänks, et selle peale mängisid. Jon astus sammu laua juurest tagasi. Ta ei saanud Nadine'i sõnadest aru. Ta kuulis küll, mida ta ütles, aga ta ei saanud aru, mida need tähendasid. Nadine armus Andresse? Aga mida see tähendas. Ta ei saanud aru, ta ketras ainult oma peas seda, kuidas ta kodu põles ja kuidas ta oma vanematest ja vennast ühe ööga ilma jäi. Kuidas ta mitte midagi teha ei saanud. Nüüd pistis rinnus kordades hullemini, kui varem. Kõik tundus olevat mingis paralleeluniversumis. Nagu kõik toimuks praegu nii, nagu see toimus, aga samas nagu see toimuks kusagil mujal, nagu see ei jõuaks Jonini üldse. Nagu see ei tähendaks mitte midagi. Kõik oli järsku nii teistsugune ja Jon teadis, et ta peab end kokku võtma, et ta peab midagi vastama, aga ta ei suutnud, ta pea käis endiselt ringi. Ta oli koguaeg kõike valesti teinud, ta sai koguaeg haiget ja nüüd Nadine süüdistas veel enam teda? Või mida ta üldse ütles? "Mida ma teha üritan?" kordas Jon. "Hingata, Nadine, ma üritan hingata, aga ma ei suuda, sest nii raske ja valus on. Ja sa ei kuula mind ja ma ei saa aru, mida sina räägid," pisarad voolasid mööda kuti põski alla ja ta polnudki märganud, millal see juhtus. Jon varjas pea alati oma emotsioone naeru taha ja ta nuttis ainult ühe teema pärast ja seda tavaliselt üksi, kui keegi ei näinud. Aga nüüd oli Nadine selle teema lahti rebinud, siia, kõigi ette ja Jon ei suutnud end enam koos hoida. Ta püüdis sisse hingata, aga see oli valus. "Ma ei saa," pomises kutt, raputas pead, ning tormas raamatukogust välja. Ta isegi ei teadnud, kuhu ta minna tahab. Zach toetas käe vastu palee jahedat seina, ning liikus mööda koridori edasi, nagu elav surnu. Endiselt viibis ta nagu kuskil mujal ja ketras enda peas Nadine'i sõnu: "Kurat, minu perekond jäta sellest välja - pole minu süü, et sinu oma surnud on." Ei olnud jah Nadine'i süü, tema süü oli. Joni süü oli see, sest see oli Joni perekond, kes surma sai ja nüüd pidi kutt oma onu juures elama. oli seal juba nii kaua elanud, et unustas ära oma tegeliku pere. Selle, keda enam polnud. Tal polnud isegi nii palju neid järgi jäänud, et ta neid korralikult matta oleks saanud. He had nothing! Ja nüüd oli tal Andre, kes teda isegi ei tahtnud, nii, nagu tema teda tahtis ja ta oli selles kõiges süüdi. See oli tema elu. Muidugi oli ta süüdi. See, et ta parema käe rinnale oli surunud ja sedasi valu tagasi püüdis hoida, ta isegi ei märganud.
Back to top Go down
Nadine Dubois
Õpilane || 16-aastane || VI klass || Snitch Club president || Kapten
Nadine Dubois


Maine : 21
Posts : 399

And I don't know how to make it better Empty
PostSubject: Re: And I don't know how to make it better   And I don't know how to make it better EmptySun Feb 26, 2012 10:33 am

Ilmselgelt jõudis Nadine'le natukene liiga hilja kohale see, kui õrna teemat ta puudutanud oli. Tegelikult ta ju teadis, et Joni bioloogilised vanemad ja vend on haavatav koht ja võib olla just sellepärast ta oligi selle trumbi lauda löönud. Ta ärritus kiiresti ja fakt, et Jon oli julgenud tema perekonda puudutada, kelle olukord hetkel just samuti kõige parem ei olnud, tekitas tahtmise talle samaga vastata. Viha ja valu ja haavatus ja ilmselt ka kadedus ja kõik teised negatiivsed emotsioonid, mis siin mängus olid, ei olnud lasknud tal päris selgelt mõelda - surnud perekonna mainimine ei ole just kõige ausam viis mängimiseks. Päriselt kohale jõudis see Christellele alles siis, kui Zacharie vesistama hakkas. Reaalselt pisaraid valama. Zach, kes praktiliselt kunagi ei nutnud. Oli Nadine teda üldse kunagi nutmas näinud? Ja siis tormas Jon minema ja hetke Nadine lihtsalt seisis seal, käed siiani lauale toetumas, kõik lihased pinges ja hingamine kiirenenud nagu oleks ta äsja maratoni jooksnud. Kas kogu see negatiivsus võib tõesti nii mõjuda? Ta oli Jonile haiget teinud.. nagu.. päriselt, sügavalt haiget. Jonile, kes suutis ennast alati koos hoida ükskõik kui halb kõik ka polnud. Nadine oli alati arvanud, et armastus peaks inimesed õnnelikuks tegema. Aga nii see ju päriselt ei olnud, ega? Armastus muutis inimesed vihaseks ja kibestunuks ja pani nad ütlema asju, mida nad muidu kunagi ei ütleks. Persse see armastus sellisel juhul. Persse kõik see, mis neid kuradima hormoone tekitab. See pole seda väärt. Miski pole väärt oma parimale sõbrale niimoodi haiget tegemist. Ühel hetkel Nadine seisis laua juures, käed kramplikult sellest kinni hoidmas ning järgmisel tormas ta juba Jonile järgi, jättes maha kõik asjad, mis raamatukokku kaasa oli tarinud. "Jon," hüüdis Dubois, raamatukogust välja tormates, nähes Chevalieri kaugemal, vaiksel sammul edasi liikumas, suutes vaevu jalga jala ette tõsta. "Jon, anna andeks.. anna mulle andeks.. ma ei tahtnud.. ma ei tea, mida ma mõtlesin," teatas ta juba enne kui Zacharieni jõudis, kutti lihtsalt kallistades, kui viimaks pärale jõudis. Kuidas nad üldse sellesse punkti jõudnud olid? Nad olid sattunud mingisugusesse kuradima armukolmnurka. Armastusel ei tohtinud lasta tulla sõpruse vahele. Üks neist pidi siinkohal taganema ja oli siililegi selge, et see pidi tema olema. Andre tahtis nagunii Joni. Ükskõik, mida Nadine' ka tahtis, temal siinkohal väga sõnaõigust ei olnud ning ta sai isegi sellest aru. "Anna andeks.. ma ei mõelnud seda, mida ma ütlesin.." lisas ta vaikselt, käsi libisemas aeglaselt Joni juustesse. Kuidas sa parandad midagi sellist? Üks oli kindel, mis kindel.. it's time to leave those feelings behind.
Back to top Go down
Jon Chevalier
Õpilane || 17-aastane || VII klass || Étoiles president || Admin
Jon Chevalier


Maine : 28
Posts : 1286

And I don't know how to make it better Empty
PostSubject: Re: And I don't know how to make it better   And I don't know how to make it better EmptySun Feb 26, 2012 2:32 pm

Jon polnud ilmselgelt kuigi kaugele jõudnud, kui Nadine'i hüüe kuskilt kaugustest temani jõudis, ja siis juba oli tüdruk tema juures ja kallistas teda. Kõik jõudis taas hilinemisega kohale, nagu seda kõike ei toimukski päriselt vaid nagu see juhtuks kuskil teises maailmas, kellegi teisega. Jon tundis nagu ta seisaks kürval lihtsalt ja vaataks seda kõike pealt. Ta laskis tüdrukul end tükk aega kallistada, enne kui aru sai, et ta peaks vastu kallistama, mida ta ka tegi. See vabastas suure hulga uusi tundeid, mis ajasid teda ainult veel enam nutma. Nüüd tundis ta mida tähendab tegelikult olla kadunud. Mitte eksinud vaid just kadunud. See oli kirjeldamatu, mis emotsioonid temast kõik läbi jooksid. Kutt sulges oma silmad, seedides Nadine'i sõnu. Nad olid ju siiski sõbrad. Neil oli alati teineteise selg kaitstud. Ja Jon teadis, et ka tema oli öelnud sõnu, mida ta tegelikult ei mõelnud. Näis, et ta hakkas taas pinnale tulema kohast, kuhu iganes ta ka vajunud polnud. "Ma ei taha sind ka kaotada," sosistas Jon. Viimane asi mida ta tahaks oleks jälle oma parimast sõbrast ilma jääda. Jon kallistas tugevamini tüdrukut. "Anna mulle andeks, ma ei mõelnud oma sõnu tõsiselt, kui neid ütlesin," vabandas kutt. Ta oli endiselt seal kuskil all, aga ta juba tõusis ja reaalsus hakkas aina enam kohale jõudma. Ta ei tahtnud Nadine'ile haiget teha. Vaevalt nad kumbki teineteisele haiget teha tahtsid. Aga tunded olid need konksuga asjad, mis panid inimesi veidralt käituma. Kas siis positiivses või negatiivses mõttes. Väikest Ninat kallistades taipas Jon, kui õnnelik ta tegelikult on, et tal Nadine'i sugune parim sõbranna on. "Kuule, lähme ära siit," pomises Jon kallistusest eemale tõmbudes, ning pühkis käeseljaga pisarad. Aitab nüüd eks. Ta püüdis oma perekonnast enam mitte mõelda. Need tunded ja mõtted alla suruda. Ilmselt tulevad need kõik tagasi, kui ta täna öösel üksi on, aga siis on tal aega nendega üksi tegeleda, nagu ta seda alati tegi. Talle ei meeldinud teiste ees sinna kuskile alla vajuda, nagu ta just teinud oli ja Nadine ehk tõesti polnudki teda varem sedasi näinud. Rémy ja Jasmine olid teda sedasi mitmeid kordi näinud, aga mitte keegi teine. Jon oli oma tunnetega üldse väga isiklik. Ja tegelikult oli see suureks probleemiks. Ka hetkel. Kõik suurem jama oleks olemata ilmselt, kui ta Andrele oleks rääkinud, kuidas ta tunneb või mõtleb, aga ta ei rääkinud. Ta oli tulnud siia Nadine'i süüdistama. Ja milles üldse? Selles, et tüdruk oli Andre esimene valik? Ega see Nadine'i süü polnud ju ja pealegi.... Wait! Nadine oli enne öelnud, et armus Andresse. Jon kortsutas kulme. "Me peame tõsiselt rääkima ja mitte karjuma," pomises Jon. Ta haaras Nadine'i käest ja tõmbas ta endaga esimesest lukustamata uksest sisse, mis nende teele jäi. Selleks osutus tärpentini haisu täis olev maalimisklass. Oh, well. Käib see küll. Kuskile tagumisse nurka liikunud, istus Jon sinna põrandale maha, veendudes enne, et ta värvi sisse ei istuks, ning tõmbas Nadine'i enda juurde. "Räägi nüüd, mis värk teil Andrega on, sest ma tunnen end praegu kuskil vahel olevat ja päris loll tunne on," lausus Zach vaikselt, ning viis pilgu tüdrukule. Wow, ta tõesti ütles praegu, kuidas ta tunneb? No aga need asjad oli vaja selgeks rääkida ja ta ei tahtnud enda ja Nadine'i sõprust rikkuda. Mingi kuti pärat. olgu see kutt kui amazing tahes. Bros before hoes eks ole.
Back to top Go down
Nadine Dubois
Õpilane || 16-aastane || VI klass || Snitch Club president || Kapten
Nadine Dubois


Maine : 21
Posts : 399

And I don't know how to make it better Empty
PostSubject: Re: And I don't know how to make it better   And I don't know how to make it better EmptySun Feb 26, 2012 4:51 pm

Hetkel mil Nadine Joni käsi enda ümber tundis, teadis ta et kõik saab korda. Ta oli kartnud, et kutt lükkab ta lihtsalt karmilt eemale või jääbki sinna seisma nagu surnu, et siis ringi pöörata ja minema kõndida - ta oli astunud üle piiri, keelatud alale ja kasutanud enese kaitsmiseks informatsiooni, mida ei oleks tohtinud puutuda. Kui keegi oleks temale niimoodi teinud, "your dad left you, you really think he loves you?" stiilis, oleks ta seda inimest ilmselt elu lõpuni vihanud. Aga Jon nii ei teinud.. muidugi ei teinud. Kutt oli alati emotsionaalselt hulga stabiilsem olnud, isegi praegu, kui ta emotsioonid täieliku pudru ja kapsaste massi moodustasid. Kui Zacharie tegi ettepaneku sealt avalikkuse silme alt minekut teha, noogutas Nadine kergelt, tõmbudes aeglaselt kallistusest eemale, silmad kinnitunud Zachile, kes ennast märkimisväärse kiirusega kokku oli võtnud. Taaskord ilmselge näide sellest, et kutt on temast tugevam - ka emotsionaalselt, füüsilisest osast ei olnud mõtet isegi mitte mõelda. Jah, nad pidid rääkima. Korralikult rääkima. Enne olid nad karjunud ja seda ka üksteisest mööda, kuulates pigeme enese mõtteid ja valu kui teise öeldut. Mida Jon üldse öelnud oligi? Et Andre oli teda esimesena valinud ja t e m a oli talle ära öelnud? Kas Andre oli Jonile midagi sellist rääkinud? Aga.. miks? Miks ta oleks pidanud seda tegema? Tahtis neile mõlemale meelega haiget teha? Lihtsalt.. mängis nende mõlemaga? Mõtles, et oleks awesome kahe beauxbatonsi kõige vägevama ninaga natuke möllata, nad üksteise vastu pöörata ja samas mõlemale ära öelda? Aga see ei kõlanud nagu Andre. See ei kõlanud kohe üldse mitte nagu Andre, keda tema teadis ja.. jah.. selle teise osa jätame selja taha. Mida vähem ta sellele mõtleb, seda kergem peaks olema sellest üle saada. Mida ta Jonile üldse ütleb? Enne kui Nadine oleks suutnud välja mõelda täpse sõnaderea, millega ta lagedale kavatses tulla, tõmbas Zach ta kunstiklassi ning nüüd jäi üle ainult improviseerida. "Long story short.." alustas ta, aeglaselt Chevalieri kõrvale põrandale istuma vajudes. "I.. kind of fell in love with your boyfriend," 'That was smooth, really smooth, Nadine' kirus Dubois ennast pisut mõttes, kuid ei näidanud seda väispidiselt kuidagi välja. "Ja leidsin ennast mingisugusest vägevast unrequited lovestory'st.. seega pole sul vaja millegi pärast muretseda. Ta.. ta tahab sind.. jah.." lisas Christelle, üsna rõõmutut naeratust huulile vedades. Ta võis ju olla otsustanud, et laseb sel minna ja laseb neil tunnetel minna ja saab hakkama ja on tugev, aga kuidas sa paned tunded lihtsalt kaduma? Oleks see ainult nii lihtne olnud. *nips* ja läinud.
Back to top Go down
Jon Chevalier
Õpilane || 17-aastane || VII klass || Étoiles president || Admin
Jon Chevalier


Maine : 28
Posts : 1286

And I don't know how to make it better Empty
PostSubject: Re: And I don't know how to make it better   And I don't know how to make it better EmptySun Feb 26, 2012 6:10 pm

Jon seedis Nadine'i sõnu ja mõtles neile. Ta nokkis mingit kuivanud värviplekki põrandal. Nii, et Nadine armus Andresse. Nagu temagi. Mis kuradi loits sel kutil peal oli? Miks kõik, okei, mitte kõik, temasse armusid? Ja ta ei saanud ju midagi teha, et ta ise nii tundis või et Nadine nii tundis. Ja miks Andre talle siis sellise mulje jättis, nagu oleks tema Nadine'ile peale lennanud ja Nadine ta ära oleks tõuganud. Ja nad ju magasid ka veel. Mis kurat toimus? Jon silmitses rohelise-lilla kirjut värviplekki põrandal. "Ma ei süüdista sind," sõnas ta viimaks pilku tõstes, ning neidist silmitsedes. "Ma oleks loll, kui ma seda teeks ja ma tahan, et sa teaks, et ma ei taha, et see mingi kiilu meie vahele lööks," selgitas Zach. Ta ohkas ning viis pilgu jälle kõrvale, et mõtteid otsida või midagi. "Andre ütles mulle... täpsemini ta anus mind, et ma teda ei jätaks. Et mina k a teda ei jätaks. Ja kui ma sellele selgitust küsisin, siis ta ütles, et sina tõukasid ta eemale, ma eeldasin sellest, et sina meeldid talle, aga sa ütlesid talle ära ja nüüd ma olen mingi Andre lohutusauhind. Aga nüüd ma ei tea mida arvata enam," oli Jon täiesti segaduses. Ta ei saanud üldse aru, mida Andre mõtleb või tunneb või miks ta teeb nii nagu ta teeb. Miks ta selle ettekandjaga flirtis? Miks ta ütles, et Nadine ta ka eemale tõukas. Jon turtsatas, ning viis pilgu neidisele. "Ilmselgelt oleme me liiga lähedased sõbrad. Isegi maitse on meil üks," muigas Jon. Asjast võis täitsa välja noppida pisukest koomilisust. Ta sirutas käe neidise poole, ning viis selle ümber tema õlgade, et tüdrukut kallistada. "Mis nüüd siis? Pisardame sama kuti pärast ja tapame oma tundeid rummi ja šokolaadiga?" küsis Jon taas muiates. Jon vajutas musi Nadine'i juustesse. "Sa oled parim sõber mul, vahel ma mõtlen, et sa vist ei tea seda piisavalt. Et ma ei ütle seda piisavalt. Aga sa oled ja ma tahaks, et sa teaks, et ma olen väga õnnelik, et mul sinusugune sõber on. Olgugi, et sa vahel selline tulehark oled," muigas kutt. Jeah, ta oskas nii hästi oma emotsioone nalja ja naeru taha peita. Kõik oli nii 'tore'.
Back to top Go down
Nadine Dubois
Õpilane || 16-aastane || VI klass || Snitch Club president || Kapten
Nadine Dubois


Maine : 21
Posts : 399

And I don't know how to make it better Empty
PostSubject: Re: And I don't know how to make it better   And I don't know how to make it better EmptySun Feb 26, 2012 9:09 pm

Nadine tõstis pilgu mitte just kõige puhtamatelt põrandalaudadelt, kuhu see vahepeal rännanud oli, et Joni reaktsioonist üht-teist välja lugeda. Ta isegi ei teadnud, mida ta ootas. Tal polnud aimugi, kuidas ta ise sellise pommi peale reageeriks. Praegu oli selline "hope for the best but expect the worst" moment. Jon paistis ta pilku vältivat ja vaikus tundus kohutavalt venivana. Aga lõpuks kerkisid Zachi ilusad pruunid silmad maast ja kergendus uhtus üle Christelle'. Ta oli peaaegu oodanud, et kutt tõuseb püsti ja kõnnib minema. Aga seda ta ei teinud ja Duboisil oli kiusatus sõbrale lihtsalt kaela hüpata ja teda kallistada. Kuradima hea oli teada, et neist ei saa mingid kuradima rivaalid, kes ühe kuti armastuse pärast üksteisel silmi peast hakkavad kraapima. Praegu tundus kõik nii lihtne. Siin Joniga istudes oli ütlemata kerge enesele sisendada, et "girl, you'll get over him". Läheduses polnud Andre sügavaid halle silmi, laia naeratust ja lollakaid nalju ning hetkel ei tundunud ta nii eriline ühti. Kutiga vastakuti seistes, liblikad kõhus möllamas nagu kaheteistkümneaastasel, oli olukord kordades raskem ja ta ei tahtud isegi mõelda, mis peaks siis saama kui nad Joniga tema nina all kaisutama hakkaksid. Kui nad üldse.. on koos? Andre oli Jonile öelnud, et t e m a tõukas ta eemale? Kas olukord polnud mitte vastupidi olnud? Taaskord kerkisid kuskilt meeltesopist mingisugused lollakad lootused esile, kuid Nadine' keeldus neile mõtlemast. Kiiresti võttis neidis peas paari päeva tagust raamatukoguintsidenti uuesti üle. Ta oli Andrel praktiliselt seljas aelenud - facepalm - see oli tollest läbust rääkinud, ta oli hakanud oma väärikust säilitada üritades uttu tõmbama, aga Andre oli ta kinni püüdnud. Pisarad, vabandused, kallistus. Isegi sellest kallistusest oli kutt enne välja astunud ning teinud ettepaneku oma tegevustega jätkata. Nadine ei olnud teda eemale tõuganud. Võib olla emotsionaalselt.. pisut, et endale hingamisruumi tekitada. Dubois ei osanud midagi öelda - olukord, mida tuli ette õige harva - nii et Joni pisike huumorikatsetus oli igati teretulnud. Mida ta olekski pidanud ütlema? You have my blessing? Ta võis siin hetkel ju vägevat mutti mängida ja mida kõike veel, aga oma õnnistust täiesti siiralt poleks ta ilmselt olnud võimeline andma.. vähemasti veel mitte. Nadine turtsatas vaikselt selle "meil on sama maitse" märkuse peale, suunurgad pisut kõrgemale kaardumas. "Šokolaad kõlab hästi.." muigas Dubois, ennast mugavalt Zachi vastu toetades. "Ja truth be told.. rummist ka ära ei ütleks," lisas ta veel ühe pisikese turtsatusega. Lähevad joovad ennast täis ja valutavad sama kuti pärast südant. Oli tegelikult ime, et Nadine ennast veel mingisuguse pudeliga kerra polnud tõmmanud, aga nii tugev oli ta suutnud olla.. isegi. Pisike naeratus Christelle' huulil venis laiemaks, kui Zach teda komplimentidega pilduma hakkas. See polnud tema tavapärane lõbustatud smirk, vaid täiesti siiras ja pisut isegi heldinud naeratus. "Ah, tule siia," pööras Nadine' ennast ringi, et nüüd see kaelasadamine ja kallistamine ka reaalselt ära teha. "Kallis oled.." sosistas ta, käed ümber Chevalieri kaela põimunud. Kõik ei olnud veel kaugeltki korras, aga targem oli nautida praegust hetke, kui mõelda sellele kuidas nad selle olukorra pikas perspektiivis ära lahendavad.
Back to top Go down
Jon Chevalier
Õpilane || 17-aastane || VII klass || Étoiles president || Admin
Jon Chevalier


Maine : 28
Posts : 1286

And I don't know how to make it better Empty
PostSubject: Re: And I don't know how to make it better   And I don't know how to make it better EmptySun Feb 26, 2012 10:28 pm

Jon kallistas Nadine'i tugevalt. Aga kuidas ta nüüd küsib oma parimalt sõbrannal nõu? Sellelt samalt sõbrannalt, kes on armunud samasse kutti? See oleks liig. Samas just Nadine'i nõu ta vajas, sest Nadine oli ju ka selle sees ja tal oli Andrest vähe teine arvamus, kui näiteks Rémy'l, huvitav, mida Rémy üldse asjast arvaks. Rem ilmselt ütleks talle, et mingu rääkigu Andrega. Mis on muidugi kõige õigem mõte tegelikult. Jon ohkas. "Aga mida ma teen?" küsis ta. "Ma ei tea enam mida arvata. Ma oleks nagu ikka lolliks tehtud," sõnas Jon vaikselt. Jeah ja kui Nadine tõesti ei taha sel teemal rääkida ega Jonile nõu anda, siis ta saab ju alati öelda eks. Ja ta kindlasti ütleb ka. Aga Jon tõesti vajas tüdruku nõu. Kuigi see võis kallutatud olla. "Äkki ma peaks üldse lõpetama selle," arvas Jon. "See poleks ju sinu suhtes ka aus, kui ma temaga edasi semmiks?" küsis nooruk. Aga valus oli Andret maha ka jätta vaid selle pärast, et Nadine sama kutti armastas ja tal valus oleks Joni Andrega koos näha. Elu rasked dilemmad. Mida ta teeb? Jon ohkas raskelt. Raskemalt kui ta vist siiani oma elu jooksul kunagi ohanud oli. Miks pidid kõik valikud ja otsused nii keerulised olema? Miks tuli ühe õnn teise õnne arvelt? Miks ei saanud inimesed koos õnnelikud olla? Ja mida kuradid Andre üldse oma peas kokku genereeris? Kas ta tõesti võis nende mõlemaga ainult mängida? Mingi eksperiment? Aga see, kuidas ta Joni anunud oli. Jon tõesti... armastas teda. Aga Nadine'i armastas ta ka, kui oma parimat sõbrannat. Sõbrannat, kellega sai koolipargis magatud. Vaata, et küüntest jäänud armid on siiani seljal ja kui awkward see hommik veel oli. Aga kui see nende sõprust ei rikkunud, ei rikugi mitte miski. Eks!
Back to top Go down
Nadine Dubois
Õpilane || 16-aastane || VI klass || Snitch Club president || Kapten
Nadine Dubois


Maine : 21
Posts : 399

And I don't know how to make it better Empty
PostSubject: Re: And I don't know how to make it better   And I don't know how to make it better EmptyTue Feb 28, 2012 3:02 pm

Nadine tõmbus pisut ebalevalt kallistusest eemale, kui Jon talt reaalselt nõu küsis. T e m a l t. Armualast nõu. Esiteks polnud ta just suurem asi nõuandja, eriti selles osas, mis puutus suhetesse. Sellest arusaamiseks tuli vaid kiire pilk tema dating history'le viia. Teiseks küsis Jon temalt praegu Andre ja enese suhte koha pealt nõu. Andre.. kelle pärast Nadine praktiliselt terve nädalavahetuse lollakalt vesisatnud, nüüd raamatukogus Joni sõimanud ja ennast üleüldse väga kuradima haledaks oli teinud. "Sa küsid seda minult?" kortsutas Dubois kulmusid, silmi Jonilt kuhugi kaugusesse viies, jäädes midagi nägemata mingisugust peaaegu hüpnotiseeriva toimega põranda ringjat puidumustrit silmitsema. Ta teadis, mida tema Joni asemel teeks. Siis kui tema oleks see wanted one olnud, aga.. tal oli tahes tahtmata tunne, et kui ta Jonile reaalselt mingisugust nõu annabki, siis teeb ta iseenesele kohutava karuteene - teeb endale lihtsalt masohhistlikult haiget. Ilmselt tõlgendaks Jon seda enese ja Andre suhte heakskiitmisena, mitte et Nadinel nüüd selles vallas väga sõnaõigust oleks olnud. Ükskõik, mida ta teeb. Andre ja Jon leiavad ilmselt ikkagi tee teineteise juurde, ükskõik kui väga see siis ka Nadinele haiget teeb. Aga ta oli otsustanud sellest üle olla, oma eluga edasi minna. Praegu ei pruukinud just kõige parem päev olla, aga mida aeg edasi, seda kergemaks läheb.. läheb ju? Võib olla võivad nad paari aasta pärast isegi double datele minna? Ha. Ha. "Mina läheksin ja virutaksin talle.. virutaksin ja võib olla karjuksin pisut!?" avas Christelle lõpuks suu, silmad siiani selllele ühele punktile kinnitunud. "Ja siis keset kisa ja tüli sajaksin ma talle täiega peale ja hot make-up sex time would begin," lisas ta peale lühikest pausi, silmi aeglaselt Jonile viies, huulil mitte just kõige rõõmsam naeratus, aga päris "iga hetk hakkan nutma" kõverikuks seda ka pidada ei saanud. See oli selline neutraalne.. rõõmutu. Südamevalu on valus, aga see ei kesta igavesti.. ja päeva lõpuks võib tulla välja, et nii oligi kõige parem.
Back to top Go down
Jon Chevalier
Õpilane || 17-aastane || VII klass || Étoiles president || Admin
Jon Chevalier


Maine : 28
Posts : 1286

And I don't know how to make it better Empty
PostSubject: Re: And I don't know how to make it better   And I don't know how to make it better EmptyTue Feb 28, 2012 6:02 pm

"Vabandust," pomises Jon, kui taipas, kui loll ja taktitundetu ta oli. Loll, loll, loll. Ikka ta mõtles ainult endale ja sellele, et temal oleks abi ja nõu vaja, mitte sellele, mida Nadine selles kõiges olles tunneb. Jon kallistas tüdrukut. "Räägime parem millestki muust," pomises kutt. Ta peab ise Andrega rääkima ja ise oma asjad ära klaarima, mitte laskma kellelgi teisel enda eest otsustada. Veel vähem Nadine'ilt nõu küsima. Aga peas hakkasid igasugused mõtted keerlema. Et mis ajast Nadine siis Andret taga on ajanud ja miks ta Joniga magas, kui Andresse armunud oli? Aga neid küsimusi ta küsima ei hakanud. Las olla. Mõni asi peab enda teada ka jääma. "Räägime näiteks sellest, et kuhu me šokolaadi ja rummiga kolime?" küsis Jon ning püüdis olukorrast läbi naeratada. Või tegelt, ta ei saa/tohiks juua ju, kui ta kavatseb Andrega veel rääkida. Ja kust nad selle alko täna enam ikka saavad. Šoksi veel võluks kuskilt välja. Kuigi nooh, rumm võis sama hästi kuskile peidetud olla. Ega Nadine Joni sugune joodik polnud, kes alkoholi hoida ei suutnud ja kõik korraga ära pidi kaanima kohe.
Back to top Go down
Sponsored content





And I don't know how to make it better Empty
PostSubject: Re: And I don't know how to make it better   And I don't know how to make it better Empty

Back to top Go down
 
And I don't know how to make it better
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Make it hurt so bad

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Beauxbatons :: Beauxbatonsi palee :: Raamatukogu-
Jump to:  
Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None

Most users ever online was 26 on Mon Jun 27, 2022 5:57 pm
Top posters
Jon Chevalier
And I don't know how to make it better I_vote_lcapAnd I don't know how to make it better I_voting_barAnd I don't know how to make it better I_vote_rcap 
Andre van Eyck
And I don't know how to make it better I_vote_lcapAnd I don't know how to make it better I_voting_barAnd I don't know how to make it better I_vote_rcap 
Olivier Blanc
And I don't know how to make it better I_vote_lcapAnd I don't know how to make it better I_voting_barAnd I don't know how to make it better I_vote_rcap 
Nadine Dubois
And I don't know how to make it better I_vote_lcapAnd I don't know how to make it better I_voting_barAnd I don't know how to make it better I_vote_rcap 
Rémy Chevalier
And I don't know how to make it better I_vote_lcapAnd I don't know how to make it better I_voting_barAnd I don't know how to make it better I_vote_rcap 
Jillian Stuart
And I don't know how to make it better I_vote_lcapAnd I don't know how to make it better I_voting_barAnd I don't know how to make it better I_vote_rcap 
Adora K.E. Cerise
And I don't know how to make it better I_vote_lcapAnd I don't know how to make it better I_voting_barAnd I don't know how to make it better I_vote_rcap 
Nicolette Blanchard
And I don't know how to make it better I_vote_lcapAnd I don't know how to make it better I_voting_barAnd I don't know how to make it better I_vote_rcap 
Chantal Dubois
And I don't know how to make it better I_vote_lcapAnd I don't know how to make it better I_voting_barAnd I don't know how to make it better I_vote_rcap 
Léon Bonnet
And I don't know how to make it better I_vote_lcapAnd I don't know how to make it better I_voting_barAnd I don't know how to make it better I_vote_rcap