Beauxbatons
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beauxbatons

Beauxbatonsi akadeemia
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Bonjour!
On septembrikuu teine nädal.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Chat
Uudistamas. Emptyby Jon Chevalier Thu Dec 06, 2012 6:37 am

» Tantsupidu!!!
Uudistamas. Emptyby Nicolette Blanchard Wed Mar 21, 2012 1:53 pm

» Will You Show To Me You'll Be There For Me And Care Enough To Bear Me
Uudistamas. Emptyby Olivier Blanc Mon Mar 19, 2012 4:17 pm

» O2, palun
Uudistamas. Emptyby Andre van Eyck Sun Mar 18, 2012 6:24 pm

» Loominguline väljendus - I tund
Uudistamas. Emptyby Olivier Blanc Mon Mar 12, 2012 1:18 pm

» Time is money..
Uudistamas. Emptyby Nicolette Blanchard Sun Mar 11, 2012 9:47 pm

» Chat
Uudistamas. Emptyby Jillian Stuart Sun Mar 11, 2012 9:29 pm

» Poisid tegid pättust!
Uudistamas. Emptyby Jon Chevalier Sun Mar 11, 2012 2:20 pm

» MJVK - I. tund
Uudistamas. Emptyby Andre van Eyck Sat Mar 10, 2012 5:47 pm

» Kooli sisekorraeeskirjad
Uudistamas. Emptyby Chantal Dubois Thu Mar 08, 2012 6:21 pm

» La musique!
Uudistamas. Emptyby Rémy Chevalier Thu Mar 08, 2012 3:48 pm

» GILLES, Gaston
Uudistamas. Emptyby Jon Chevalier Thu Mar 08, 2012 12:58 pm

» FOURNIER, Jean-Paul
Uudistamas. Emptyby Chantal Dubois Wed Mar 07, 2012 12:29 pm

» LACHANCE, Michel Nathan
Uudistamas. Emptyby Chantal Dubois Tue Mar 06, 2012 2:15 pm

» MUUSIKAKLUBI LIIKMED VAADAKE SIIA!!!
Uudistamas. Emptyby Jon Chevalier Tue Mar 06, 2012 12:14 am


 

 Uudistamas.

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Adora K.E. Cerise
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Adora K.E. Cerise


Maine : 0
Posts : 310

Uudistamas. Empty
PostSubject: Uudistamas.   Uudistamas. EmptySat Feb 11, 2012 6:44 pm

Adora sisenes raamatukokku. Koheselt võttis ta suuna riiulite vahele. Tal ei olnud konkreetset mõtet, mida ta lugeda või lihtsalt uurida sooviks, aga tal ei olnud ka midagi targemat teha ja seega tundus raamatukogus olevate raamatute uurimine hea mõttena. Ehk leiab ka midagi huvitavat korralikult lugemiseks.
Tütarlaps lükkas oma lahtised lokkis juuksed kõrva taha ja kõndis rahulikult mööda riiulivahesid. Tal oli seljas musta värvi lühikeste varrukatega kleidike, mis oma pikkuselt lähenes küll rohkem tuunikale. Jalas olid tal veel tumepunased thigh high'sid ja musta värvi papud.
Kitty jäi korraks seisma ja uuris ühe raamatu tagakaanel olevat tutvustust ning pani selle riiulisse tagasi. Tutvustus ei olnud pealkirjale just väga vääriline. Seega sammus tütarlaps oma aegalsel sammul edasi. Kiiret polnud tal kuhugi.
Back to top Go down
http://pikaann.tumblr.com/
Léon Bonnet
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Léon Bonnet


Maine : 10
Posts : 173

Uudistamas. Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. EmptySat Feb 11, 2012 8:46 pm

Léon läks raamatukokku enda liiga suureks kasvanud pakki raamatuid tagastama. Raamatupidaja kätte seitsmest raamatust koosneva paki andnud, läks mees riiulite vahele, et leida uut lugemist. Ta tahtis hetkel midagi J.Verne'i poolt. "Reis maakera südamesse" või "Saladuslik saar". Need raamatud tuksusid peas. Tähelepanu tõmbas üks tumerohelise seljaga raamat, mille nooruk riiulist välja tõmbas ja hakkas edasi liikuma, samal ajal tutvustust lugedes. Enne, kui ta arugi sai, põrkas ta kellelegi otsa.
Back to top Go down
Adora K.E. Cerise
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Adora K.E. Cerise


Maine : 0
Posts : 310

Uudistamas. Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. EmptySat Feb 11, 2012 9:00 pm

Adora kõndis edasi ja silmitses süvenenult raamatute selgadel olevaid pealkirju, et leida mõni, mis teda köidaks. Samal ajal mõtles ta aga ka peas, kas ta teab mõnda neist, mida ta silmas. Seega ei õnnestunud tal märgata noormeest, kes talle vastu jalutas.
Küll märkas tütarlaps teda aga siis kui nad juba kokku põrkasid. Kokku põrkamine ise ei olnudki nii jube, kuid ehmatus, mis sellega kaasnes oli suurem. See pani Kitty tasakaalu veidi endas kahtlema. Õnneks jõudis ta aga ühest riiuliäärest kinni krabada, et mitte täiesti mats ja maa ühendust korraldada. Tütarlaps sai oma tasakaalu tagasi ning lasi riiulist lahti. "Vabandust! Mu mõtted olid liiga hajevil," vabandas ta kohe noormehe ees.

ot. Kas teeme, et nad on tuttavad juba või võõrad?
Back to top Go down
http://pikaann.tumblr.com/
Léon Bonnet
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Léon Bonnet


Maine : 10
Posts : 173

Uudistamas. Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. EmptySat Feb 11, 2012 9:09 pm

Ot:Tuttavad.

Léon säilitas enda tasakaalu ja viis nüüd silmad neiule enda ees. Adora. "Ei, ei. Mina vabandan, ma ei jälginud, kuhu ma kõnnin," vastas noormees. "Jäid terveks?" küsis mees ja langetas käed raamatuga. Nooruk sättis siiski veel prillid paremini ette. Michel võttis võlukepi välja ja viipas raamatule, mis hõljus oma kohale tagasi. Tutvustus ei tundunud piisavalt huvitav.
Back to top Go down
Adora K.E. Cerise
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Adora K.E. Cerise


Maine : 0
Posts : 310

Uudistamas. Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. EmptySat Feb 11, 2012 9:20 pm

"Mittejälgimises olen isegi süüdi," nentis Adora. Ta lükkas juuksesalgu silme eest ja naeratas põgusalt. "Jah, olen terve," vastas neidis. Poleks ta sellest riiulist kinni saanud siis poleks ta võib-olla väga terveks jäänud. "Kuidas su endaga on?" küsis Kitty hoopis murelikult Léon'ilt vastu. Ta vaatas korra riiulisse, et vaadata, kas ta jõudis äkki millegini, mis kõlas huvitavalt. Nii palju kui ta nägi siis ei ja seega viis ta oma siniste silmade pilgu tagasi noormehele enda ees.
Back to top Go down
http://pikaann.tumblr.com/
Léon Bonnet
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Léon Bonnet


Maine : 10
Posts : 173

Uudistamas. Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. EmptySat Feb 11, 2012 9:27 pm

"Minuga on kõik korras," kinnitas mees naeratusega. "Mida sa siis otsima tulid? Midagi kindlat või niisama uudistad?" vahetas Léon teemat. Ta ise mõtles peale Verne'i veel midagi võtta, aga mida, seda ta ei teadnud veel. Nooruk lootis midagi uut ja põnevat leida, viimasel ajal oli tühje auke liiga palju, mis oleks võinud kasulikult täita.
Back to top Go down
Adora K.E. Cerise
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Adora K.E. Cerise


Maine : 0
Posts : 310

Uudistamas. Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. EmptySat Feb 11, 2012 9:33 pm

Adora naeratas kergendusest, et Léon'iga on kõik korras. "Niisama uudistan ja samas püüan välja mõelda, kas mul tuleb midagi põnevat meelde, mida võiks võtta," vastas tütarlaps. "Siiani pole ma midagi huvitavat leidnud ja ega mu peas ka midagi toredat esile pole tulnud." Ta vaatas korra riiulite poole, mis nende ümber kõrgusid ja muigas. "Kas sa otsid midagi kindlat või otsid lihtsalt midagi huvitavat?" küsis ta ka vastu kui oli oma pilgu taas noorukile viinud.
Back to top Go down
http://pikaann.tumblr.com/
Léon Bonnet
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Léon Bonnet


Maine : 10
Posts : 173

Uudistamas. Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. EmptySat Feb 11, 2012 9:39 pm

"Noh, ma mõtlesin, et "Saladuslik saar" vajab uuesti lugemist...Muidugi võtan midagi muud ka, midagi uut," lisas Léon naeratades. "Oskad ehk soovitada?" küsis nooruk neidiselt nõu. Adora luges päris palju, kindlasti oskas midagi välja pakkuda. Michel polnud kõige suurem luule fänn, aga muus osas neil vist literatuur ühtis.
Back to top Go down
Adora K.E. Cerise
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Adora K.E. Cerise


Maine : 0
Posts : 310

Uudistamas. Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. EmptySun Feb 12, 2012 10:32 am

"Ma pole siiani selleni jõudnud," kommenteeris Adora raamatut, mille Léon kavatses võtta. "Oh issand. Ma ei tea isegi, mida lugema hakata," tõdes tütarlaps armsa, kuid veidi kohmetu alatooniga, naeratusega. Ta tegi aga väikese mõttepausi. Mis oli teda viimasel ajal köitnud? "Ma mõtlesin millalgi, et peaks kriminaalromaane lugema hakkama. Neid on üsna palju," lausus Kitty mõtlikult. Gardner, Doyle, Christie - esimesed kolm ja arvatavasti ka kõige populaarsemat kriminullide kirjanikku.
Back to top Go down
http://pikaann.tumblr.com/
Léon Bonnet
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Léon Bonnet


Maine : 10
Posts : 173

Uudistamas. Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. EmptySun Feb 12, 2012 10:47 am

"Verne on mind väiksest saati tõmmanud," põhjendas nooruk enda valikut. "Kriminaalromaane...On mingeid täpsemaid eelistusi?" küsis Léon. Mõnele meeldisid mõrvadega seotud raamatud, teistele jälle mõne vargusega seotud lugu. Michel austas ise Dan Brown'i raamatuid.
Back to top Go down
Adora K.E. Cerise
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Adora K.E. Cerise


Maine : 0
Posts : 310

Uudistamas. Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. EmptySun Feb 12, 2012 10:57 am

Adora naeratas. "No esimesena tulid pähe Agatha Christie, Erle Stanley Gardner ja Arthur Conan Doyle," lausus ta oma pähe tekkinud kolm nime. "Uutemate kirjanike kohta ma ei tea eriti miskit." See oli täiesti tõsi. Järsku kergitas ta kulmi. "Peaks "Draculat" uuesti lugema," ütles ta. "Draculat" polnud Kitty tõesti mitmeid aastaid kätte võtnud. Viimati vist kui ta oli 13 ja ega ta sellest just palju enam ei mäletanud ka.
Back to top Go down
http://pikaann.tumblr.com/
Léon Bonnet
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Léon Bonnet


Maine : 10
Posts : 173

Uudistamas. Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. EmptySun Feb 12, 2012 11:03 am

"Sir Arthur Conan Doyle kirjutas hästi...Minu arvates muidugi. "Dracula" on ka hea," nõustus Léon. Uuesti ta seda lugeda ei tahtnud, millegipärast ei pakkunud too raamat nii palju huvi. Läbi tasus kindlasti lugeda, aga uuesti Michel ei viitsinud. Nooruk liikus raamaturiiuli vahel edasi, kuni leidis Verne'i teosed. Noormees kükitas, et alumiselt riiulilt enda soovitu üles otsida.
Back to top Go down
Adora K.E. Cerise
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Adora K.E. Cerise


Maine : 0
Posts : 310

Uudistamas. Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. EmptySun Feb 12, 2012 2:20 pm

"Jah, kirjutas tõesti. Holmes on mõneti veidi koomiline isegi," nentis Adora lõbusal muigel. Talle meeldis Holmesi mõttekäik. ""Dracula" on klassika. Raamat, mis tõi alguse kogule sellele vampiirikirjandusele. Kahju küll, et vampiirid päriselt nii veetlevad pole," lausus Kitty. Sellega tuli neiul mõte võtta midagi Anne Rice'i loomingust. "Ma vist isegi tean, mille ma võtan," ütles ta muiates. Neidis kõndis suunas, kus nägi juba R tähte ja hakkas sealt siis otsima nime Rice.
Back to top Go down
http://pikaann.tumblr.com/
Léon Bonnet
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Léon Bonnet


Maine : 10
Posts : 173

Uudistamas. Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. EmptySun Feb 12, 2012 2:28 pm

"Jah," sõnas noormees muigega ja otsis enda raamatud edasi. "See vampiirindus on populaarne mugumaailmas lainetena. Siis, kui tuli üks välja, hakkasid kohe teised ka sama tegema," arvas mees. "Mis sa siis võtad?" küsis Léon ja leidis enda raamatu. Mees tõusis ja kõndis neiu juurde, kus ta otsis enda raamatut. Siin riiulite vahel oli päris kitsas.
Back to top Go down
Adora K.E. Cerise
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Adora K.E. Cerise


Maine : 0
Posts : 310

Uudistamas. Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. EmptySun Feb 12, 2012 3:17 pm

"Lainetena küll, kuid kahjuks pole just iga vampiiridega teos geniaalne. Enamik on aga õnneks ikkagi loetavad," nentis Adora muigega. Ta leidis nime Rice ja vaatas siis mõtlikult raamatute pealkirju, et otsustada, mida neist võtta. "Midagi Anne Rice'ilt, kuid ma ei tea siiski mida," lausus ta. Rice'ilt oli ta lugenud vaid "Intervjuud Vampiiriga". "Oled sa Rice'i lugenud?" küsis Kitty Léon'ilt, viies ka oma pilgu noormehele, kes oli ta juurde jõudnud.
Riiulite vahel oli tõesti kitsas, aga ju see oli ikka selleks, et riiuleid tihedamalt mahuks ja kirjandusele võimalikult palju ruumi oleks. Seal oli ju siiski raamatuid igalt poolt maailmast.
Back to top Go down
http://pikaann.tumblr.com/
Léon Bonnet
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Léon Bonnet


Maine : 10
Posts : 173

Uudistamas. Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. EmptySun Feb 12, 2012 3:38 pm

"Selleni ma tahtsingi jõuda," muigas noormees. "Ei, Rice on minu valikutest kõrvale jäänud. Ma pole ausalt öeldes temast midagi kuulnudki," tunnistas noormees ja naeratas Adorale. Léoni ei häirinud see lähedus, see tundus kuidagi nii normaalne ja tavaline, kuigi Michel'il ei tulnud selliseid olukordi just tihti ette.
Back to top Go down
Adora K.E. Cerise
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Adora K.E. Cerise


Maine : 0
Posts : 310

Uudistamas. Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. EmptySun Feb 12, 2012 3:51 pm

"Me mõtleme sarnaselt järelikult," nentis tütarlaps lõbusa muigega. "Ta on üsna mitmeid raamatuid kirjutanud. Esimene oli "Intervjuu Vampiiriga" aastal 1976. "Vampiiride kroonikate" seas olevad raamatud ongi vist ta kõige populaarsemad raamatud. Kahe põhjal on isegi filmid tehtud," rääkis Kitty lühidalt. Ta võttis riiulist raamatu, mille pealkirjaks oli "Vampiir Lestat". "Mis su vampiirivalikutesse on jäänud?" küsis Adora muigega, viies taas oma pilgu noormehele. Ka teda ei häirinud see lähedus hetkel, kuigi tihtipeale oli selline lähedus kellegagi veidi veider, aga kui vestlus käis siis polnud selles halba midagi. Pealegi koguaeg ei oleks ju pidanud ka põdema, et keegi tahab sind mõrvata või miskit. Léon jättis endast ka sellise mõistliku mulje, et mõrvariks ta ehk ei osutu.
Back to top Go down
http://pikaann.tumblr.com/
Léon Bonnet
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Léon Bonnet


Maine : 10
Posts : 173

Uudistamas. Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. EmptySun Feb 12, 2012 4:13 pm

""Intervjuu vampiiriga" kõlab tuttavalt," noogutas Léon. "Valikusse on jäänud..."Dracula" ja kunagi ammu-ammu....Kümme aastat tagasi ehk," jäi nooruk mõttesse. Ta arvestas, mitu aastat tagasi. "Jah, kümme aastat tagasi lugesin läbi raamatu "Tuba number 13". Täitsa hea oli. Rohkem midagi hetkel ei meenu," lausus Léon.
Back to top Go down
Adora K.E. Cerise
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Adora K.E. Cerise


Maine : 0
Posts : 310

Uudistamas. Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. EmptySun Feb 12, 2012 4:21 pm

""Tuba number 13"? Pole kuulnudki. Mäletad ehk, millest see rääkis?" küsis Adora. Samal ajal püüdis ta välja mõelda, mida siiski veel juurde võtta. Ainult ühe raamatuga ta sealt raamatukogust lahkuda ei tahtnud. Ehk midagi kokanduse valdkonnast. Ta oleks tõesti tahtnud lähiajal, midagi maitsvat teha. Oskused jäävad veel äkki rooste. "On sul miskit huvitavat ilukirjanduse osas mulle soovitada?" küsis Kitty.
Back to top Go down
http://pikaann.tumblr.com/
Léon Bonnet
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Léon Bonnet


Maine : 10
Posts : 173

Uudistamas. Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. EmptySun Feb 12, 2012 4:30 pm

"Ikka on meeles, ma olin väiksena raamatust sillas. Mingid teismelised lähevad kooliekskursioonile, aga üks tüdruk muutub hästi loiuks. Avatatakse, et üks pesuruum muutub öösel toaks, mille number on 13 ja seal on vampiir sees," seletas Léon ja naeratas. "Ilukirjandus...Dan Brown ehk?" pakkus mees ühe autori välja.
Back to top Go down
Adora K.E. Cerise
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Adora K.E. Cerise


Maine : 0
Posts : 310

Uudistamas. Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. EmptySun Feb 12, 2012 4:38 pm

"Okei," ütles Adora aeglaselt ja muigas siis. See kõlas üsna sürrmürrilt. "Brown.. Brown," korrutas neidis vaikselt ja kõndis siis riiulivahes edasi ja leidmata sellest riiulivahest tähte B läks ta eelmisesse riiulivahesse, kus ta selle leidis. Nimi Brown oli kuskilt kuidagi tuttav. Leidnud raamatud, mille autoriks oli Brown ta muigas. Selle kujunduse tundis ta küll ära. "Mul on isegi kodus mõned need raamatud," lausus ta. Kitty võttis ühe neist kätte. Selleks juhtus olema "Inglid ja deemonid". Ta oli isegi selle filmi näinud. Raamatu enda läbi lugemine kõlas hea mõttena.
Back to top Go down
http://pikaann.tumblr.com/
Léon Bonnet
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Léon Bonnet


Maine : 10
Posts : 173

Uudistamas. Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. EmptySun Feb 12, 2012 4:43 pm

""Inglid ja deemonid", varu selle raamatu jaoks aega, sest mina ei suutnud seda enne lõpetamist käest panna," lausus noormees, kes oli Adorale järgnenud. Mees tõmbas ühe suvalise raamatu riiulist ja luges tutvustust....Igav. Léon tahtis midagi...Ta ise ka ei teadnud, mida ta tahtis.
Back to top Go down
Adora K.E. Cerise
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Adora K.E. Cerise


Maine : 0
Posts : 310

Uudistamas. Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. EmptySun Feb 12, 2012 4:49 pm

Adora naeratas. "Ma olen üsna kiire lugeja ja ma olen harjunud sellega, et ma juhtun lugema raamatuid, mida ma ei suuda käest panna. Siiani pole selle tõttu suuri probleeme olnud," lausus ta. Neidis piilus raamatu poole, mida Léon uuris ja luges veidi tutvustust. "Huvitav, kas mõned inimesed suudavad selliseid igavaid raamatuid ka reaalselt lugeda?" küsis Kitty rohkem endalt. Ta sättis raamatuid oma käes veidi, et mugavam oleks.
Back to top Go down
http://pikaann.tumblr.com/
Léon Bonnet
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Léon Bonnet


Maine : 10
Posts : 173

Uudistamas. Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. EmptySun Feb 12, 2012 5:01 pm

"Siis on hea," lausus Léon naeratusega. "Ma ei tea, mina küll ei viitsi lugeda raamatuid, mis reaalselt lehekülgede kaupa kellegi hala kirjeldavad. Elu pole ainult nutt," arvas noormees ja lükkas raamatu tagasi riiulisse.
Back to top Go down
Adora K.E. Cerise
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Adora K.E. Cerise


Maine : 0
Posts : 310

Uudistamas. Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. EmptySun Feb 12, 2012 5:15 pm

"Tõsi see on. Sellised raamatud on mu arust nii jubedad ja tüütud. No tõesti, kirjutaks millestki huvitavast," lausus Adora. Ta ohkas kergelt ja hammustas mõtlikult alahuulde. Nüüd ta küll enam ei teadnud, mida juurde öelda. Seega vaatas ta lihtsalt riiulite poole, silmitsedes raamatute pealkirju ja püüdes pingsalt mõelda, mis jututeema ette võtta või millega täiendada äsja käsil olnut.
Back to top Go down
http://pikaann.tumblr.com/
Sponsored content





Uudistamas. Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. Empty

Back to top Go down
 
Uudistamas.
Back to top 
Page 1 of 6Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Beauxbatons :: Beauxbatonsi palee :: Raamatukogu-
Jump to:  
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 26 on Mon Jun 27, 2022 5:57 pm
Top posters
Jon Chevalier
Uudistamas. I_vote_lcapUudistamas. I_voting_barUudistamas. I_vote_rcap 
Andre van Eyck
Uudistamas. I_vote_lcapUudistamas. I_voting_barUudistamas. I_vote_rcap 
Olivier Blanc
Uudistamas. I_vote_lcapUudistamas. I_voting_barUudistamas. I_vote_rcap 
Nadine Dubois
Uudistamas. I_vote_lcapUudistamas. I_voting_barUudistamas. I_vote_rcap 
Rémy Chevalier
Uudistamas. I_vote_lcapUudistamas. I_voting_barUudistamas. I_vote_rcap 
Jillian Stuart
Uudistamas. I_vote_lcapUudistamas. I_voting_barUudistamas. I_vote_rcap 
Adora K.E. Cerise
Uudistamas. I_vote_lcapUudistamas. I_voting_barUudistamas. I_vote_rcap 
Nicolette Blanchard
Uudistamas. I_vote_lcapUudistamas. I_voting_barUudistamas. I_vote_rcap 
Chantal Dubois
Uudistamas. I_vote_lcapUudistamas. I_voting_barUudistamas. I_vote_rcap 
Léon Bonnet
Uudistamas. I_vote_lcapUudistamas. I_voting_barUudistamas. I_vote_rcap