Beauxbatons
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beauxbatons

Beauxbatonsi akadeemia
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Bonjour!
On septembrikuu teine nädal.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Chat
Uudistamas. - Page 2 Emptyby Jon Chevalier Thu Dec 06, 2012 6:37 am

» Tantsupidu!!!
Uudistamas. - Page 2 Emptyby Nicolette Blanchard Wed Mar 21, 2012 1:53 pm

» Will You Show To Me You'll Be There For Me And Care Enough To Bear Me
Uudistamas. - Page 2 Emptyby Olivier Blanc Mon Mar 19, 2012 4:17 pm

» O2, palun
Uudistamas. - Page 2 Emptyby Andre van Eyck Sun Mar 18, 2012 6:24 pm

» Loominguline väljendus - I tund
Uudistamas. - Page 2 Emptyby Olivier Blanc Mon Mar 12, 2012 1:18 pm

» Time is money..
Uudistamas. - Page 2 Emptyby Nicolette Blanchard Sun Mar 11, 2012 9:47 pm

» Chat
Uudistamas. - Page 2 Emptyby Jillian Stuart Sun Mar 11, 2012 9:29 pm

» Poisid tegid pättust!
Uudistamas. - Page 2 Emptyby Jon Chevalier Sun Mar 11, 2012 2:20 pm

» MJVK - I. tund
Uudistamas. - Page 2 Emptyby Andre van Eyck Sat Mar 10, 2012 5:47 pm

» Kooli sisekorraeeskirjad
Uudistamas. - Page 2 Emptyby Chantal Dubois Thu Mar 08, 2012 6:21 pm

» La musique!
Uudistamas. - Page 2 Emptyby Rémy Chevalier Thu Mar 08, 2012 3:48 pm

» GILLES, Gaston
Uudistamas. - Page 2 Emptyby Jon Chevalier Thu Mar 08, 2012 12:58 pm

» FOURNIER, Jean-Paul
Uudistamas. - Page 2 Emptyby Chantal Dubois Wed Mar 07, 2012 12:29 pm

» LACHANCE, Michel Nathan
Uudistamas. - Page 2 Emptyby Chantal Dubois Tue Mar 06, 2012 2:15 pm

» MUUSIKAKLUBI LIIKMED VAADAKE SIIA!!!
Uudistamas. - Page 2 Emptyby Jon Chevalier Tue Mar 06, 2012 12:14 am


 

 Uudistamas.

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Léon Bonnet
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Léon Bonnet


Maine : 10
Posts : 173

Uudistamas. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 2 EmptySun Feb 12, 2012 5:26 pm

"Mis oleks, kui laenutaks need ära ja läheks kuhugi...," pakkus Léon välja. Ta tahtis rohkem Adora kohta teada saada. Nende maitse raamatute osas tundus sarnane olevat, kas see ühtis ka teistes asjades?
Back to top Go down
Adora K.E. Cerise
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Adora K.E. Cerise


Maine : 0
Posts : 310

Uudistamas. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 2 EmptySun Feb 12, 2012 6:23 pm

Adora naeratas mõneti lausa kergendunult, et Léon miskit välja pakkus. "Meeleldi," ütles tütarlaps endiselt naeratades ning hakkas siis liikuma riiulite vahelt ära ja raamatupidaja laua juurde. Jõudnud sinna pani ta raamatud lauale. "Adora Kitty Elizabeth Cerise," sõnas ta kui raamatupidaja küsis ta nime, et panna kirja, et ta need raamatud laenutas. Naine Kitty vastas ei näidanud pika nime peale välja mitte mingit emotsiooni. Osad inimesed olid lihtsalt nii emotsioonitud, et see pani isegi kahtlema selles, kas nad on inimesedki. Igatahes võttis tütarlaps laualt raamatud ja astus eest ära, et ka Michel saaks oma raamatu ära laenutada.
Back to top Go down
http://pikaann.tumblr.com/
Léon Bonnet
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Léon Bonnet


Maine : 10
Posts : 173

Uudistamas. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 2 EmptySun Feb 12, 2012 6:25 pm

Léon luges vastumeelselt oma täisnime üles ja sai raamatud laenutatud. "Nii, kuhu edasi? Parki? Pubisse?" küsis Michel. Võimalusi oli palju. Nooruk tahtis lihtsalt midagi muud teha, kui toas istuda ja lugeda. Muusika oli ka võimalus, aga sotsiaalelu kulus marjaks ära.
Back to top Go down
Adora K.E. Cerise
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Adora K.E. Cerise


Maine : 0
Posts : 310

Uudistamas. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 2 EmptySun Feb 12, 2012 6:34 pm

"Mina ei tea. Mul on suhteliselt ükskõik, kuigi raamatud saadan küll oma tuppa ära," ütles tütarlaps. Ta võttis oma kleidi üsnagi salajasest taskust välja enda tumepunase võlukepi ja tõstis käe koos raamatutega ette. Neidis lausus loitsu, tehes selle juurde ka kena käeviipe ja vaatas siis, kuidas ta raamatud päris kiiresti ta käest minema lendasid. Nüüd jäi tal üle loota, et need läksid ka ta tuppa ja ei jäänud kuskile koridori või trepile vedelema. Kitty viis oma pilgu Léon'ile ning naeratas põgusalt. "Kuhu sa ise rohkem minna tahaksid?" küsis ta noormehelt. Kuna oli reede siis ei olnud vaja põdeda sellepärast, et ei jõua järgmiseks päevaks õpitud või piisavalt puhata või mis iganes mured oleksid pähe tekkinud päeval, mille järgi oleks tulemas veel üks koolipäev.
Back to top Go down
http://pikaann.tumblr.com/
Léon Bonnet
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Léon Bonnet


Maine : 10
Posts : 173

Uudistamas. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 2 EmptySun Feb 12, 2012 6:45 pm

"Sama siin," vastas Léon noogutusega ja võttis võlukepi välja ning viipas raamatuile, mis kadusid kiirelt. "Kuidas oleks siis ühe jalutuskäiguga pubisse?" pakkus Michel välja. Reede õhtu, polnud probleemi, et magab homme sisse või midagi. Nooruk uskus, et neil on seal kahekesi päris tore olla.
Back to top Go down
Adora K.E. Cerise
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Adora K.E. Cerise


Maine : 0
Posts : 310

Uudistamas. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 2 EmptySun Feb 12, 2012 6:49 pm

"Olgu pealegi," ütles Adora naeratades. Sotsiaalelu arendamist tuli ka vahel ikka arendada. Ka Kitty uskus, et neil saab tore olema, sest nii palju kui ta oli aru saanud siis oli neil natuke ikka ühiseid jooni. Täitsa kaklema ehk ei lähe. Tütarlaps väljus raamatukogust ja liikus siis mööda koridore ja treppe, mille puhul ta teadis, et saab kõige kiiremini kooli peaukseni. Ta ei liikunud aga liiga kiiresti vaid ikka nii, et noormees ilma jooksmata ta kõrval sai püsida.
Back to top Go down
http://pikaann.tumblr.com/
Léon Bonnet
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Léon Bonnet


Maine : 10
Posts : 173

Uudistamas. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 2 EmptySun Feb 12, 2012 6:55 pm

Léonil polnud Adora kõrval püsimisega probleeme. "Räägi endast midagi," palus Michel. Ta tahtis neiu kohta võimalikult palju asju teada saada. Tekkis lihtsalt huvi, et milline tüdruk ta on. Léon tundis mingisugust tõmmet Elizabethi suhtes, mida ta lihtsalt ei osanud selgitada.
Back to top Go down
Adora K.E. Cerise
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Adora K.E. Cerise


Maine : 0
Posts : 310

Uudistamas. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 2 EmptySun Feb 12, 2012 7:03 pm

"Mis siin ikka rääkida. Ma pole eriti huvitav inimene. Ma olen prantsuse ja inglise segaverd ja ka verestaatuselt segavereline. Mul on üks vend ja päris mitu kassi. Üks neist on siin ka kaasas ja hulgub arvatavasti kuskil. Ma armastan magusat. Eriti šokolaadi. Mu lemmikvärv on punane ja ma absoluutselt jälestan sinepikollast. Ma kuulan raskemat ja teistmoodi muusikat ning klassikalist muusikat ja ma vihkan räppi. Ma ei söö seeni, oliive ja enamikke lihatooteid. Ma olen usaldusväärne, kuid ma ei oska asju selgitada. Ma laulan, mängin klaverit ja kitarri, armastan süüa teha ja joonistan," rääkis Adora enda kohta asju, mis talle praegu pähe tulid. "Ja rohkem ma hetkel nii huupi rääkida ei oska," nentis ta naeratades. "Kui küsimusi pole siis on sinu kord."
Back to top Go down
http://pikaann.tumblr.com/
Léon Bonnet
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Léon Bonnet


Maine : 10
Posts : 173

Uudistamas. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 2 EmptySun Feb 12, 2012 7:08 pm

Léon kuulas tüdruku ära. "Kus sa nii kaua oled olnud?" küsis nooruk, näol lai muie. "Mul on ka kass, Wicca. Ma mängin klaverit, mingil määral ka kitarri. Olen taimetoitlane, veame kihla, et sa ei saa kuskilt paremat makaroni-tofu rooga kui minu käest. Juba väiksest peale süüa teinud, ema-isa õpetasid. Mmm...Mis veel...Joonistada ma ei oska üldse, 5-aastase tasemele jäänud see oskus," arvas Michel.
Back to top Go down
Adora K.E. Cerise
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Adora K.E. Cerise


Maine : 0
Posts : 310

Uudistamas. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 2 EmptySun Feb 12, 2012 7:17 pm

"Peidus," vastas Addy kavala muigega. "Ma olen tegelikult üsna häid taimetoitlaste roogi saanud. I mean, mu isa peab ikkagi restorani ja on väga hea kokk," lausus tütarlaps uhkuse tundega. "Joonistamist on ka võimalik õppida ja arendada. Ja palju parem küsimus oleks, et kus sa olnud oled?" lausus neidis hetkeks veidi itsitades. Nad jõudsid viimaks ka peaukseni, mille Kitty lahti lükkas. Ei olnud veel väga külmaks kiskunud, kuna õnneks oli päike veel paistmas, kuid siiski hakkas juba jahedaks tõmbuma. Neidis surus maha väikese külmatunde, kuigi talle oli juba jõudnud tekkida kerge kananahk. Hullu polnud aga midagi.
Back to top Go down
http://pikaann.tumblr.com/
Léon Bonnet
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Léon Bonnet


Maine : 10
Posts : 173

Uudistamas. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 2 EmptySun Feb 12, 2012 7:24 pm

Léon naeratas :"Kunagi me teeme koos süüa." See oli nüüdseks fakt, ta tahtis teada, mida neiu oskas. Ehk sai mõne uue idee. "Ehh, mul pole lihtsalt kätt sellele," arvas Michel ja järgnes Adorale. Näinud tüdruku käevartele tekkinud kananahka, võttis Léon enda tumeda jaki seljast ja pani selle neiu õlgadele. Tal oli endal pikkade varrukatega pluus all, polnud probleemi.
Back to top Go down
Adora K.E. Cerise
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Adora K.E. Cerise


Maine : 0
Posts : 310

Uudistamas. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 2 EmptySun Feb 12, 2012 7:32 pm

"Nõus," ütles tütarlaps. Temagi tahtis näha, mis Léon'il kokandusvallas näidata oli. Kokkavad mehed olid ikkagi nii seksikas nähtus. "Kuidas aga arvad. Mu arust on siiski kõigil võimalik joonistamist nii piisavalt harjutada, et sellest ka miskit välja tuleb," lausus Adora. Tundes, et ta õlgeile pandi jakk viis ta küsiva pilgu noormehele. "Sa ei pea," sõnas ta vaid vaikselt, kuid ei hakanud jakki tagasi ka andma. Ta ajas oma käed varrukatesse, mis olid talle veidi pikad ja naeratas.
Back to top Go down
http://pikaann.tumblr.com/
Léon Bonnet
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Léon Bonnet


Maine : 10
Posts : 173

Uudistamas. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 2 EmptySun Feb 12, 2012 7:37 pm

"Ma lihtsalt olen lootusetu juhtum. Ega ma ei viitsi ka mingeid tehnikaid õppida...Kui annet, pole, siis ma ei taha ise täitsa maast madalast hakata seda arendama," arvas Léon. Laisk inimeseloom joonistamise koha pealt. "Ma ei pea, ma tahan," vastas Michel naeratusega.
Back to top Go down
Adora K.E. Cerise
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Adora K.E. Cerise


Maine : 0
Posts : 310

Uudistamas. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 2 EmptySun Feb 12, 2012 7:45 pm

"Olgu," andis Adora järgi, kuigi jäi oma arvamusele, et joonistamisoskust saab arendada, siiski kindlaks. Tütarlaps vaatas endiselt naeratades Léoni poole. "Aitäh," ütles ta. Kitty pidi tõdema, et Michel oli tõesti kena ja armas noormees, kellega tal oli nii mõndagi ühist ja seda ei juhtunud just tihti kui tal oli kellegagi nii mitmeid ühiseid jooni, aga see ju tõesti oli tore. Oli millest rääkida, kui tuli muidugi ka pähe neist asjadest rääkida. Nad liikusid endiselt edasi küla poole ning näitsik viis oma pilgu maha teerajale ja siis tagasi noormehele. "Ma ei tea absoluutselt, millest edasi rääkida," tunnistas ta täiesti ausalt ja muigas laialt.
Back to top Go down
http://pikaann.tumblr.com/
Léon Bonnet
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Léon Bonnet


Maine : 10
Posts : 173

Uudistamas. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 2 EmptySun Feb 12, 2012 8:24 pm

"Ma lihtsalt ei viitsi end joonistamisele pühendada," lisas noormees veel. "Ehh, pole tänu väärt," vastas Léon muigega. Adoraga oli hea rääkida, polnud ebameeldivat pinget õhus. "Me räägime edasi sellest, et...Mis oli su esmamulje minust?" tahtis Michel teada. Uudishimulik noormees. Pubini oli veel normaalse jalutuskäigu pikkus.
Back to top Go down
Adora K.E. Cerise
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Adora K.E. Cerise


Maine : 0
Posts : 310

Uudistamas. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 2 EmptySun Feb 12, 2012 8:29 pm

"Ilus poiss seksika soenguga. Tore veel pealekauba," tõdes Adora naeratades. Ta viis oma pilgu noormehelt teele. "Mis su enda esmamulje minust oli?" küsis ta ka vastu. Eks ta oli isegi üsna uudishimulik. Tavaliselt oli ta esmamuljeks saanud vaikse ja veidi salapärase tütarlapse hinnangu. Tegelikult ei olnud tal eriti midagi, millega salatseda. Inimestel ei tulnud lihtsalt pähe küsida.
Back to top Go down
http://pikaann.tumblr.com/
Léon Bonnet
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Léon Bonnet


Maine : 10
Posts : 173

Uudistamas. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 2 EmptySun Feb 12, 2012 8:32 pm

"Oo, ma ei teadnudki, et mu lokid kellelegi meeldivad," vastas noormees muigega. "Täitsa ausalt mõtlesin, et sa oled hästi tark, armsa ninaga ja nii lummavate silmadega, et...Vauuu," vastas Léon. Mingisugune salapära oli ka asja juures. Need kõiketeadja muljega silmad tekitasid tunde, et olid ise täiesti rumal.
Back to top Go down
Adora K.E. Cerise
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Adora K.E. Cerise


Maine : 0
Posts : 310

Uudistamas. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 2 EmptySun Feb 12, 2012 8:40 pm

"Mulle meeldivad meeste puhul sellised veidi hooletud soengud. Nii armas lihtsalt," lausus Adora. Ta oleks tahtnud nii väga Léoni juukseid sasida, aga see oleks vist veidi veider olnud. "Ma ei ole väga tark," ütles tütarlaps tagasihoidliku muigega. "Ja pole mu silmad nii lummavad midagi. Täiesti tavalised silmad on," arvas Kitty naeratades ja viies oma 'lummavate' silmade pilgu noormehele.
Back to top Go down
http://pikaann.tumblr.com/
Léon Bonnet
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Léon Bonnet


Maine : 10
Posts : 173

Uudistamas. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 2 EmptySun Feb 12, 2012 9:15 pm

"Jätan meelde, ei aja neid homme nulliga maha," muigas Léon. "Äga ole nii tagasihoidlik midagi," lisas noormees ja peatus, et tüdruku lõuga kergitada ja hell suudlus neiu huultele poetada. Nii, kas kõrvakiil või ei, see pidi kohe selguma.
Back to top Go down
Adora K.E. Cerise
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Adora K.E. Cerise


Maine : 0
Posts : 310

Uudistamas. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 2 EmptySun Feb 12, 2012 9:21 pm

"Parem oleks," ütles Adora naeratades. Tütarlaps ei saanud kohe aru, miks Léon peatus ja ta lõuga kergitas. Ka noormehe pehmed huuled vastu ta enda omi oli algul üllatav ja ta pidi pool sekundit mõtlema, kuidas sellele reageerida, kuid otsustas võtta asja rahulikult. Ühesõnaga vastas ta suudlusele samuti õrnalt. Küll aga tõmbus ta peagi eemale ja vaatas suht braindead I-have-no-idea-how-to-react pilguga Micheli silmadesse. Kogu see olukord pani ta kõhus miskit keerlema.
Back to top Go down
http://pikaann.tumblr.com/
Léon Bonnet
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Léon Bonnet


Maine : 10
Posts : 173

Uudistamas. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 2 EmptySun Feb 12, 2012 9:24 pm

"Nothing?" küsis Léon kulme kergitades ja vaatas Adora silmadesse. Oh well, oli proovimist väärt. Neiu huuled olid ju nii mõnusad, sellist narkootilist mõju tekitavad. Kui suudlus ainult ühekordseks jäi, siis oli jama lugu küll, Michel'ile meeldis see väga. Nad polnud küll Adoraga varem mingid suured sõbrad olnud, ainult suhtlesid, aga nooruk pidas teguviisi õigeks.
Back to top Go down
Adora K.E. Cerise
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Adora K.E. Cerise


Maine : 0
Posts : 310

Uudistamas. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 2 EmptySun Feb 12, 2012 9:30 pm

Adora avas suu, et midagi öelda, aga toonud esimese hooga kuuldavale vaid mingid ebalevad helid, pani ta oma suu ka kinni. "Mma ei tea just päris hästi, mis see just oli," ütles neidis üsna aeglaselt. "Võinoh ma tean, mis see oli. See oli suudlus. Väga hea suudlus, aga ma ei tea päris hästi, mida see tähendama pidi," lisas ta kiiremalt juurde. Kitty hammustas õrnalt oma alahuulde ja viis oma silmad hetkeks Léoni silmadelt ta huultele, mida ta äsja tundnud oli. Niimoodi noormehele üsna lähedal olles ja alt üles vaadates tekkis tal pisike tunne.
Back to top Go down
http://pikaann.tumblr.com/
Léon Bonnet
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Léon Bonnet


Maine : 10
Posts : 173

Uudistamas. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 2 EmptySun Feb 12, 2012 9:34 pm

Léon naeratas. Segaduses Adora oli segaduses. "See tähendas, et täna on reede," muigas noormees. "Mis sa ise arvad, mida see tähendas?" lisas mees retoorilise küsimuse. "Olgu, ma panen sind vist ebamugavust tundma," lisas Léon kahetsustundega. Pidi kunagi hiljem veel katsetama.
Back to top Go down
Adora K.E. Cerise
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Adora K.E. Cerise


Maine : 0
Posts : 310

Uudistamas. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 2 EmptySun Feb 12, 2012 9:40 pm

"Reede puhul kingitakse kellelegi suudlus?" küsis Adora õrna muigega. "Ma ei tea. See võis tähendada mitmeidki asju. Näiteks, et sa tahaksid muga midagi rohkemat kui sõprust või et sa tahad lihtsalt muga mängida või midagi üldse muud," vastas tütarlaps.
"Veidi jah," ütles Kitty hästi vaikselt. Ta vaatas hetkeks maha ja siis tagasi Léoni poole. Ta tõusis kikivarvule ja surus noormehe huultele õrna musi. Lasknud kannad tagasi maha vaatas neidis pisukese muigega Michel'ile otsa.
Back to top Go down
http://pikaann.tumblr.com/
Léon Bonnet
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Léon Bonnet


Maine : 10
Posts : 173

Uudistamas. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 2 EmptySun Feb 12, 2012 9:42 pm

"Esimene variant oli õige," vastas Léon peale seda musi, mis kestis põgusa hetke. Neiu tekitas Michel'is sellise tunde, mida polnud juba pikalt eksisteerinud. Noormees kummardus pisut alla poole ja suudles nüüd neiut palju kirglikumalt kui esimene kord, põimides käed ümber tüdruku piha. See pidi piisava signaali saatma.
Back to top Go down
Sponsored content





Uudistamas. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Uudistamas.
Back to top 
Page 2 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Beauxbatons :: Beauxbatonsi palee :: Raamatukogu-
Jump to:  
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None

Most users ever online was 26 on Mon Jun 27, 2022 5:57 pm
Top posters
Jon Chevalier
Uudistamas. - Page 2 I_vote_lcapUudistamas. - Page 2 I_voting_barUudistamas. - Page 2 I_vote_rcap 
Andre van Eyck
Uudistamas. - Page 2 I_vote_lcapUudistamas. - Page 2 I_voting_barUudistamas. - Page 2 I_vote_rcap 
Olivier Blanc
Uudistamas. - Page 2 I_vote_lcapUudistamas. - Page 2 I_voting_barUudistamas. - Page 2 I_vote_rcap 
Nadine Dubois
Uudistamas. - Page 2 I_vote_lcapUudistamas. - Page 2 I_voting_barUudistamas. - Page 2 I_vote_rcap 
Rémy Chevalier
Uudistamas. - Page 2 I_vote_lcapUudistamas. - Page 2 I_voting_barUudistamas. - Page 2 I_vote_rcap 
Jillian Stuart
Uudistamas. - Page 2 I_vote_lcapUudistamas. - Page 2 I_voting_barUudistamas. - Page 2 I_vote_rcap 
Adora K.E. Cerise
Uudistamas. - Page 2 I_vote_lcapUudistamas. - Page 2 I_voting_barUudistamas. - Page 2 I_vote_rcap 
Nicolette Blanchard
Uudistamas. - Page 2 I_vote_lcapUudistamas. - Page 2 I_voting_barUudistamas. - Page 2 I_vote_rcap 
Chantal Dubois
Uudistamas. - Page 2 I_vote_lcapUudistamas. - Page 2 I_voting_barUudistamas. - Page 2 I_vote_rcap 
Léon Bonnet
Uudistamas. - Page 2 I_vote_lcapUudistamas. - Page 2 I_voting_barUudistamas. - Page 2 I_vote_rcap