Beauxbatons
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beauxbatons

Beauxbatonsi akadeemia
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Bonjour!
On septembrikuu teine nädal.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Chat
Uudistamas. - Page 3 Emptyby Jon Chevalier Thu Dec 06, 2012 6:37 am

» Tantsupidu!!!
Uudistamas. - Page 3 Emptyby Nicolette Blanchard Wed Mar 21, 2012 1:53 pm

» Will You Show To Me You'll Be There For Me And Care Enough To Bear Me
Uudistamas. - Page 3 Emptyby Olivier Blanc Mon Mar 19, 2012 4:17 pm

» O2, palun
Uudistamas. - Page 3 Emptyby Andre van Eyck Sun Mar 18, 2012 6:24 pm

» Loominguline väljendus - I tund
Uudistamas. - Page 3 Emptyby Olivier Blanc Mon Mar 12, 2012 1:18 pm

» Time is money..
Uudistamas. - Page 3 Emptyby Nicolette Blanchard Sun Mar 11, 2012 9:47 pm

» Chat
Uudistamas. - Page 3 Emptyby Jillian Stuart Sun Mar 11, 2012 9:29 pm

» Poisid tegid pättust!
Uudistamas. - Page 3 Emptyby Jon Chevalier Sun Mar 11, 2012 2:20 pm

» MJVK - I. tund
Uudistamas. - Page 3 Emptyby Andre van Eyck Sat Mar 10, 2012 5:47 pm

» Kooli sisekorraeeskirjad
Uudistamas. - Page 3 Emptyby Chantal Dubois Thu Mar 08, 2012 6:21 pm

» La musique!
Uudistamas. - Page 3 Emptyby Rémy Chevalier Thu Mar 08, 2012 3:48 pm

» GILLES, Gaston
Uudistamas. - Page 3 Emptyby Jon Chevalier Thu Mar 08, 2012 12:58 pm

» FOURNIER, Jean-Paul
Uudistamas. - Page 3 Emptyby Chantal Dubois Wed Mar 07, 2012 12:29 pm

» LACHANCE, Michel Nathan
Uudistamas. - Page 3 Emptyby Chantal Dubois Tue Mar 06, 2012 2:15 pm

» MUUSIKAKLUBI LIIKMED VAADAKE SIIA!!!
Uudistamas. - Page 3 Emptyby Jon Chevalier Tue Mar 06, 2012 12:14 am


 

 Uudistamas.

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
Adora K.E. Cerise
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Adora K.E. Cerise


Maine : 0
Posts : 310

Uudistamas. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 3 EmptySun Feb 12, 2012 9:49 pm

See oli üsna hea märk. Adora kartis tegelikult väga haiget saamist ja sellepärast jäi ta paljudega ka vaid tuttavate piirile, kuna ta ei tahtnud pettuda. Uuele ja juba teistsugusemale suudlusele vastas näitsik juba vabamalt, kuid siiski võrdse kirega. Kitty pani oma käed noormehe kuklale ja nautis suudlust. Léon tekitas ka Bess'is hea tunde. Mõneti isegi turvalise tunde ja see oli ikka väga hea.
Back to top Go down
http://pikaann.tumblr.com/
Léon Bonnet
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Léon Bonnet


Maine : 10
Posts : 173

Uudistamas. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 3 EmptySun Feb 12, 2012 9:53 pm

Léon naeratas, kui sai soovitud vastuse. Mees üritas olla siiski ka hell ja õrn neiu vastu. Mõne aja pärast tõmbus Michel eemale. "Mis oleks, kui me läheksime nüüd pubisse...Me võime rääkida ükskõik mis teemadel," andis noormees vabaduse tüdrukul küsida soovi korral küsimusi Léoni teguviiside kohta.
Back to top Go down
Adora K.E. Cerise
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Adora K.E. Cerise


Maine : 0
Posts : 310

Uudistamas. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 3 EmptySun Feb 12, 2012 9:57 pm

Adora pidi tõdema, et tal oli isegi veidi kahju sellest, et suudlusele tuli lõpp. "Nagu ma teaks ka millest rääkida," nentis tütarlaps. Ta oli siiski veidi jalust rabatud. Kitty võttis kinni Léoni käest, lootes, et noormehel pole selle vastu midagi. "Võib-olla tahaks ma küll seda teada, et kas sa tõesti tahad muga miskit rohkemat kui lihtsalt sõprust?" küsis tütarlaps selle ikkagi üle ja hakkas ka vaikselt liikuma.
Back to top Go down
http://pikaann.tumblr.com/
Léon Bonnet
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Léon Bonnet


Maine : 10
Posts : 173

Uudistamas. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 3 EmptySun Feb 12, 2012 9:59 pm

Léon hoidis neiu kätt kindlalt enda pihus. "Jah, ma tahan sinuga kohe kindlasti midagi rohkemat kui sõprust," kinnitas Michel. Ta tegi selle otsuse hetkeemotsioonidel, sellist tõmmet lihtsalt polnud ta pikalt kogenud ja oli kindel, et seda tüdrukut ei tohi käest lasta.
Back to top Go down
Adora K.E. Cerise
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Adora K.E. Cerise


Maine : 0
Posts : 310

Uudistamas. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 3 EmptySun Feb 12, 2012 10:04 pm

"Tõsiselt? Ma mõtlen, et sa peaaegu ei teagi mind," nentis Adora, unustades hetkeks, et ta oli natuke aega tagasi rääkinud üsna hästi välja mitmed asjad, mis talle meeldisid, ei meeldinud ja millega ta tegeles. Oh well. Tütarlaps ise oleks tahtnud kohe vägagi olla suhtes kellegi nii armsa ja heaga kui oli Léon. Või noh need olid need pooled, mida ta temast teadis. Neidis tahtis lihtsalt, et noormees selles kindel oleks, kuna ega Kitty poleks tast hiljem nii kergesti lahti lasknud.
Back to top Go down
http://pikaann.tumblr.com/
Léon Bonnet
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Léon Bonnet


Maine : 10
Posts : 173

Uudistamas. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 3 EmptySun Feb 12, 2012 10:07 pm

"Aga sa rääkisid endast piisavalt. Miks teha läbi see sõpruse faas, kui võib kohe edasi liikuda," arvas Léon. Otsekohene kutt. Adora ei tundunud olevat potentsiaalne sarimõrvas, sobis ideaalselt Michelile. Kõige suurem magnet neiu juures oli kindlasti ta iseloom, millest nooruk juba natuke aimu sai.
Back to top Go down
Adora K.E. Cerise
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Adora K.E. Cerise


Maine : 0
Posts : 310

Uudistamas. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 3 EmptySun Feb 12, 2012 10:14 pm

"Nojah. Sul on õigus," ütles Kitty. "Lihtsalt, et ega sa must pärast enam nii lihtsalt lahti ei saa ja ma suudan vahel ikka üsna tüütu olla," lausus ta veidi targutaval ilmel ja kulme kergitades. Sellele jaburale ilmele järgnes aga armas naeratus. Adora ei suutnud aga siiski päris tõsiselt uskuda, et ta oli just suhtesse astumas, kellegi nii kenaga ja seda nagu igas mõttes.
Back to top Go down
http://pikaann.tumblr.com/
Léon Bonnet
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Léon Bonnet


Maine : 10
Posts : 173

Uudistamas. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 3 EmptySun Feb 12, 2012 10:17 pm

"Miks ma peaksingi sinust lahti tahtma saada?" küsis mees muigega ja surus enda huuled uuesti Adora omadele, olles seekord ahne. Tõmbunud tüdrukust eemale, kõndisid nad edasi, Léon oligi ettearvamatu. Võis äkitselt suudelda, äkitselt millestki väga suvalisest rääkima hakata...Nimekiri oli tegelikult väga pikk.
Back to top Go down
Adora K.E. Cerise
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Adora K.E. Cerise


Maine : 0
Posts : 310

Uudistamas. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 3 EmptySun Feb 12, 2012 10:22 pm

Enne suudlust suutis Adora vaid õlgu kehitada küsimuse peale. "No esiteks on see, et ma suudan väga tüütu olla. Teiseks põhjuseks võib olla näiteks, et ma võin võib-olla vägagi armukadedaks muutuda. Ma pole jagamise puhul kunagi väga hea olnud," lausus ta. Äkiliselt suudlemine oli ju isegi päris meeldiv. Neidisele oleks meeldinud kuulda veel miskit Michel'i kohta.
Back to top Go down
http://pikaann.tumblr.com/
Léon Bonnet
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Léon Bonnet


Maine : 10
Posts : 173

Uudistamas. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 3 EmptySun Feb 12, 2012 10:27 pm

"Mina olen jällegi kiuslik ja kasutan tihti sarkasmi. Selles suhtes õel inimene," avaldas Léon enda halvad küljed, millest ta oli vägagi teadlik. Kõik sõbrad olid sarkasmiga harjunud, noormees lihtsalt oli selline, ta sündis sellisena.
Back to top Go down
Adora K.E. Cerise
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Adora K.E. Cerise


Maine : 0
Posts : 310

Uudistamas. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 3 EmptySun Feb 12, 2012 10:31 pm

"Sarkasm on seksikas," teatas Adora muiates. Kiuslikkus võis olla vahel meeldiv, aga vahel ebameeldiv. Ebameeldiv näiteks kui keegi oleks Kitty ees šokolaaditahvliga lehvitanud seda talle andmata ja meeldiv näiteks kiuslike õrrituste puhul amelemise käigus. Neidis lootis lihtsalt, et rohkem tuleb ette juhtumeid teisest variandist kui esimesest. "Ma võin vahel üsna nõmedalt nähvata kui ma tunnen end nurka surutuna," tõi tütarlaps välja ka ühe oma halvadest külgedest.
Back to top Go down
http://pikaann.tumblr.com/
Léon Bonnet
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Léon Bonnet


Maine : 10
Posts : 173

Uudistamas. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 3 EmptySun Feb 12, 2012 10:36 pm

"Sulle on vist kõik seksikas," tegi Léon märkuse ja muigas. "Nähvamine, minu meelest teevad seda peaaegu kõik inimesed," arvas Michel. Ta ise oli kindel, et ta pole just kõige parem inimene, aga paljud ei paistnud seda mõistvat. Léon vaatas läheneva küla tulesid, mis juba põlesid, kuigi polnud veel nii pime.
Back to top Go down
Adora K.E. Cerise
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Adora K.E. Cerise


Maine : 0
Posts : 310

Uudistamas. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 3 EmptySun Feb 12, 2012 10:41 pm

"Mitte päris kõik. Eriti ülbed douchebagid ei ole seksikad. Sa ei ole aga õnneks ülbe douchebag, ühesõnaga sa oled seksikas," lausus neidis muigega. "Nojah ,aga ma teen seda nii, et see on ikka kohe väga obvious ja isegi kui see ongi tavaline siis järelikult sulandun ma hästi tavapärasesse halli nähvavasse massi," arutles Adora. Ega temagi ei pidanud end ülimalt heaks inimeseks. Ta oskas olla nõme, vajadusel ülbe ja ta oskas end ja oma kaaslasi sõnaliselt kaitsta kui vaja oli. Ta võis ka näida ülimalt korralik ja igatpidi nunnu, aga ega temagi polnud täielik inglike.
Back to top Go down
http://pikaann.tumblr.com/
Léon Bonnet
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Léon Bonnet


Maine : 10
Posts : 173

Uudistamas. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 3 EmptySun Feb 12, 2012 10:48 pm

"Äkki ma olen väljaspool kooli selline douchebag, et sa ise ka ei usu," muigas Léon. "Olgu, kui obvius, siis obvius," lisas Michel ja naeratas. Varsti olid nad pubi ees ja noormees avas neiule ukse. "Sa võid laua välja valida, mida ma sulle tellin?" küsis Léon. Ta ise mõtles ühe tuliviski peale.
Back to top Go down
Adora K.E. Cerise
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Adora K.E. Cerise


Maine : 0
Posts : 310

Uudistamas. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 3 EmptySun Feb 12, 2012 10:55 pm

"Vaevalt," ütles Adora vaid ühe sõnaga. Neidis sisenes pubisse ja viinud pilgu hetkeks üle saali vaatas ta Micheli poole. "Mm.. Punast veini või tuliviskit. Väga vahet pole," sõnas ta ja naeratas. Kitty muigas veel hästi õnnelikult ja läks siis ühe nurgas oleva koha juurde, mille läheduses polnudki eriti kedagi. Tütarlaps võttis Léoni jaki omal seljast ning istus siis nurgadiivanile, pannes jaki enda kõrvale, kuid nurgast teisele poole. Ta jäi sinna noormeest jälgima ja ootama.
Back to top Go down
http://pikaann.tumblr.com/
Léon Bonnet
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Léon Bonnet


Maine : 10
Posts : 173

Uudistamas. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 3 EmptyMon Feb 13, 2012 5:15 am

Michel tellis ühe tuliviski ja ühe punase veini ning läks neiu juurde klaasidega, pannes veiniklaasi tüdruku ette. Alles nüüd lõi mehele üks asi pähe :"Sa oled 16, jah?" Ta lihtsalt kontrollis enda teadmisi. Ega see ei takistanud Léonil Adorale tellimast.
Back to top Go down
Adora K.E. Cerise
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Adora K.E. Cerise


Maine : 0
Posts : 310

Uudistamas. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 3 EmptyMon Feb 13, 2012 6:00 am

"Jah, ma olen kuusteist ja jah ma olen alkoholiga varemgi kokku puutunud ühesõnaga ei, ma ei jää nii kergelt purju, et sa saaks ilma mu aru saamata mingeid oma salajasi plaane muga teoks viia," lausus Adora naeratades. Ta võttis laualt klaasi ning hoidis seda siis suunaga Léoni poole, et öelda toosti ja kokku lüüa. "Meie terviseks," ütles ta muigega.
Back to top Go down
http://pikaann.tumblr.com/
Léon Bonnet
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Léon Bonnet


Maine : 10
Posts : 173

Uudistamas. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 3 EmptyMon Feb 13, 2012 9:56 am

"Aiii... Ma nii lootsin," ohkas mees ja muigas. Ta huumorimeel oligi selline. "Meie terviseks," kinnitas nooruk naeratusega ja lõi enda klaasi kerge kõlinaga neiu oma vastu. Mees lonksas viskit. Mmm... Tuliviski tegi seest kõik soojaks. Michel pani enda käe neiu piha ümber.
Back to top Go down
Adora K.E. Cerise
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Adora K.E. Cerise


Maine : 0
Posts : 310

Uudistamas. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 3 EmptyMon Feb 13, 2012 12:45 pm

Adora naeris kergelt. Pärast klaaside kokkulöömist tekkinud kõlinat jõi temagi sõõmu oma klaasist. Tütarlaps nautis veini maitset. Kui Michel oma käe ümber ta piha pani, siis puges Kitty talle hästi külje alla ja pani oma pea noormehe õlale. "Hea on," ütles neidis ja lasi muigel oma näol naeratuseks muutuda. Tõesti oli hea. Kitty tundis end ikka täitsa kiisuna, kes püüab kellelegi hästi lähedale pugeda, olles samal ajal hästi nunnu. Ta ei teadnud küll, kas ta just oli nunnu, aga loota ju võis.
Back to top Go down
http://pikaann.tumblr.com/
Léon Bonnet
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Léon Bonnet


Maine : 10
Posts : 173

Uudistamas. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 3 EmptyMon Feb 13, 2012 2:03 pm

Michel toetas oma pea omakorda neiu omale. "On," nõustus nooruk naeratusega. "Mis muusikat sa peale klassika kuulad?" tahtis noormees teada. Ta ise nautis üpris seinast-seina muusikar. Okei, klubitümm teda ei tõmmanud. Mees hakkas enda sõrmedega, mis puhkasid neiu pihal, mustrit tüdruku küljele joonistama.
Back to top Go down
Adora K.E. Cerise
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Adora K.E. Cerise


Maine : 0
Posts : 310

Uudistamas. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 3 EmptyMon Feb 13, 2012 2:09 pm

"No üldjuhul raskemat staffi. Rocki, metalit ja ka selliseid asju, mida ma otseselt ei oskagi kuhugi kategooriasse paigutada," lausus Adora. Ta jõi lonksukese oma veinist. "Kuulad sa ise ka midagi peale klassika?" küsis näitsik. Samal ajal hoidis ta oma pilku veinil klaasis, mis oli ta käes. Neidis liigutas klaasi nii, et ka vein liikus ja imetles selle kaunist tooni, oodates Léoni vastust.
Back to top Go down
http://pikaann.tumblr.com/
Léon Bonnet
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Léon Bonnet


Maine : 10
Posts : 173

Uudistamas. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 3 EmptyMon Feb 13, 2012 2:16 pm

"Jah, jazzi, etnot, rocki," loetles mees enda muusikaeelistused üles. "Selline sürr muusika meeldib mulle...Inimesed peavad seda tavaliselt mõttetuks soigumiseks, aga mulle istub," lisas Léon ja libistas sõrmed tüdruku pluusi alla, hakates naha peal mustrit edasi joonistama.
Back to top Go down
Adora K.E. Cerise
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Adora K.E. Cerise


Maine : 0
Posts : 310

Uudistamas. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 3 EmptyMon Feb 13, 2012 2:24 pm

ot. Kittyl on lühike kleidike seljas mitte pluus Very Happy

"Huvitav," ütles Kitty muiates. Oi ta tundis end mugavalt. Lihtsalt oli kuidagi vaba ja mõnus olla. Kaisus oli ikka parem. "Räägi mulle veel midagi enda kohta," palus neidis. Ta ei teadnud, mida ise noormehe kohta küsida, kuid samas kuulata tahtis ta ikkagi. Ta ei olnudki ise just alati kõige jutukam. Sellistel juhtudel kui ta oli kellegi huvitava ja hea inimesega koos siis ta pigem kuulas. Tüütute ja ebameeldivate inimeste puhul tegi ta vaid näo, et ta kuulas ja see tuli tal hästi välja. Michel ei olnud aga keegi, kes oleks olnud ebameeldiv või tüütu. Justnimelt vastupidi. Selle lühikese mõtte peale jõi ta lonksu veini ja jäi siiski imetlema selle tooni. Niii ilus punane.
Back to top Go down
http://pikaann.tumblr.com/
Léon Bonnet
Õpilane || 17-aastane || VII klass
Léon Bonnet


Maine : 10
Posts : 173

Uudistamas. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 3 EmptyMon Feb 13, 2012 2:31 pm

OT:Ahsoo Very Happy
"Ma ei tea, millest rääkida...Ma..Mmm...Ma jumaldan sidrunit. Tegelikult ka, üks parimaid vilju," arvas noormees ja naeratas. Paljud ei armastanud haput, Léon ei kuulunud nende hulka. Nooruk tõstis enda pea üles ja pani viskiklaasi diivani ees olnud lauale ja tõstis Adora endale sülle. Much better.
Back to top Go down
Adora K.E. Cerise
Õpilane || 16-aastane || VI klass
Adora K.E. Cerise


Maine : 0
Posts : 310

Uudistamas. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 3 EmptyMon Feb 13, 2012 2:38 pm

Adora naeris sellepeale. Ta ei olnud just eriline hapu armastaja. Sidrunit pistis ta vahel tee sisse või kui sõigi seda suht niisama siis suhkruga. "Ma armastan šokolaadi. Ah kurat, seda ma juba ütlesin. Ma armastan kiivisid ja banaane," lausus tütarlaps omaltpoolt. Niipea kui ta selle lause lõpetas võeti ta sülle. Kitty naeratas, pani oma klaasi samuti lauale ja surus siis Léoni huultele musi. Sellele järgnevalt jäi ta noormehele sügavalt silma vaatama, näol kaval muie.
Back to top Go down
http://pikaann.tumblr.com/
Sponsored content





Uudistamas. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Uudistamas.   Uudistamas. - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Uudistamas.
Back to top 
Page 3 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Beauxbatons :: Beauxbatonsi palee :: Raamatukogu-
Jump to:  
Who is online?
In total there are 5 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 5 Guests

None

Most users ever online was 26 on Mon Jun 27, 2022 5:57 pm
Top posters
Jon Chevalier
Uudistamas. - Page 3 I_vote_lcapUudistamas. - Page 3 I_voting_barUudistamas. - Page 3 I_vote_rcap 
Andre van Eyck
Uudistamas. - Page 3 I_vote_lcapUudistamas. - Page 3 I_voting_barUudistamas. - Page 3 I_vote_rcap 
Olivier Blanc
Uudistamas. - Page 3 I_vote_lcapUudistamas. - Page 3 I_voting_barUudistamas. - Page 3 I_vote_rcap 
Nadine Dubois
Uudistamas. - Page 3 I_vote_lcapUudistamas. - Page 3 I_voting_barUudistamas. - Page 3 I_vote_rcap 
Rémy Chevalier
Uudistamas. - Page 3 I_vote_lcapUudistamas. - Page 3 I_voting_barUudistamas. - Page 3 I_vote_rcap 
Jillian Stuart
Uudistamas. - Page 3 I_vote_lcapUudistamas. - Page 3 I_voting_barUudistamas. - Page 3 I_vote_rcap 
Adora K.E. Cerise
Uudistamas. - Page 3 I_vote_lcapUudistamas. - Page 3 I_voting_barUudistamas. - Page 3 I_vote_rcap 
Nicolette Blanchard
Uudistamas. - Page 3 I_vote_lcapUudistamas. - Page 3 I_voting_barUudistamas. - Page 3 I_vote_rcap 
Chantal Dubois
Uudistamas. - Page 3 I_vote_lcapUudistamas. - Page 3 I_voting_barUudistamas. - Page 3 I_vote_rcap 
Léon Bonnet
Uudistamas. - Page 3 I_vote_lcapUudistamas. - Page 3 I_voting_barUudistamas. - Page 3 I_vote_rcap